Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+4 napos terhes vagyok, 1...

6+4 napos terhes vagyok, 1 hete voltam dokinàl barnàzàs miatt, ami azóta is tart.Kaptam progrszteront. Feszül a hasam ,fàjdogàl. Van esély hogy megmaradjon a baba?

Figyelt kérdés
2023. febr. 27. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van esély ,de ezt senki nem fogja neked tudni megmondani, hogy mennyi. Vagy igen, vagy nem. De ezt nyilván te is tudod.
2023. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetesen barnázás, 12 hetesen vérzés, napi 3, majd napi 6 progeszteron. Megmaradt. Most 2 éves. Előző terhesség minden előjel nélkül elhalt. Sosem tudni biztosan, mi lesz. Szurkolok!
2023. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta? Én is ugyan így vagyok.
2023. márc. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. 1 hétre rá voltam ultrahangon volt szívhang, de barnàztam még, akkor föl voltam mindenre készülve.utàna megint 10 nap ultrahang, elmúlt a barnàzàs örültem neki, boldogan mentem, de sajnos addigra nem talàltak szív hangot :( tegnap jöttem haza a kórhàzból....😏😭
2023. márc. 29. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnalom, nekem is már van egy veszteségem. Most nagyon reménykedem. :( (Utolsó voltam)
2023. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta veletek?
nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as és 5-ös válaszoló vagyok. November 21-én született meg a kislányunk. :)

Még a 12.héten is volt egy kis barnázásom,összesen 3x barnáztam az első trimeszterben, ezek mind legalább 1 hétig tartottak, soha nem találták az okát, 16.hétig szedtem a progeszteront. Később nagyon vizesedtem, a 3.trimeszterben magas vérnyomásom is volt, végig rettegtem, hogy toxémia lesz a vége. De végül 40.hét után indítani kellett, minden rendben szerencsére.

dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!