Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok megfáztam,toro...

16 hetes vagyok megfáztam,torokfájás Herbal swiss italport valamit okozhat a babámnak? Terhes barát de azért aggódok első baba

Figyelt kérdés
2023. febr. 26. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Szerinted ha terhesek is alkalmazhatják, mégis mit okozna?


Értem én, hogy első baba, de azért csak volt józan paraszti eszed terhesség előtt is, nem? Akkor most hová tűnt?

2023. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhesbarát, akkor ihatod nyugodtan. Komolyan el kell dobni a józan észt, abban a pillanatban ha valaki terhes lesz? Aztán megsértődnek, ha azt mondják rájuk: gyereknek még felesleges a gyerek....
2023. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Med_fet_ati válasza:
93%
Az kb. olyan, mintha innál egy forró teát... (mondjuk annyit is ér).
2023. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ittam,semmit nem okoz.
2023. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Off, de mi jelentősége annak, hogy első baba? Szerinted aki második vagy többedik babáját várja, az leszarja, mi mit okoz és szedi a gyógyszereket össze-vissza? Ne már. Ez az italpor ártalmatlan, mást nem nagyon lehet inni megfázásra, másodikkal ugyanúgy csak ezt ittam betegen, mint az elsővel, mert pont ugyanúgy féltem a gyerekem.
2023. febr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyógynövénykivonat, és 3 féle cukor... Pont olyan, mint ha egy gyógyteát innál.
2023. febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Torokfájásra meg igyál salvus vizet vagy gargalizálj vele.
2023. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Én a 32.héten 2 nagy doboznyi herbal swisst elfogyasztottam. Nekem nagyon ízlett, viszont semmit nem használt. Igazából az egész homeós, házipraktikás, vajákós palettán végigmentem, de semmi nem használt és két hónapig olyan köhögés rohamaim voltak, hogy azt hittem kiköhögöm a gyereket a számon.
2023. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

1. Nem azért kérdeztem hogy a sok okoskodó ide pófázzon.

Azért írtam ki hogy első baba mivel ha több gyereked van nyilván tudod mit lehet bevenni mit nem nem az eszem nem ment el mivel kakukkfű van benne és több helyen is olvastam hogy vetélést okoz gondoltam megkérdezem mivel volt egy vetélésem, hogy ha valaki használt akkor nem-e okozott nála valami gondot. Úristen az ember meg kérdez valamit miért nem lehet normálisan válaszolni nincs 3-4 gyerekem hogy tudják mindent inkább meg kérdezem de látom másnak az agyába van gondok azt se tugyatok miért kérdezem de egyből bunkon kell válaszolni pont leszarom az ilyen válaszokat. 🤦‍♀️🤦‍♀️

2023. febr. 26. 18:43
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válszokat
2023. febr. 26. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!