Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki melyik terhes vitaminra...

Ki melyik terhes vitaminra esküszik?

Figyelt kérdés
Első várandósságomnál a Gravidát szedtem, de attól volt, hogy néha hányingerem lett. Amúgy semmilyen vitamin hiány nem lépett fel, így gondolom amúgy jól teljesített. Viszont második gyermekemet várom és felmerült bennem, hogy mást szednék, de közben még szoptatom néha a nagyobbat is. Aki hasonló helyzetben volt melyik vitamint javasolja?

2023. febr. 20. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én a trimesztert szedtem, mert ez az egyetlen jódmentes, de ha neked nincs gondod vele, akkor nem ajánlom.


Szerintem aránylag drága (12 ezer egy doboz, ami 30 napig elég), óriásiak a kapszulák és pl. D vitamint külön érdemes szedni mellé, mert annyira kevés van benne.

2023. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első várandósságom, femibiont szedek. Alapjáraton meg vagyok elégedve, nem voltam rosszul tőle. Volt, hogy rám talált a betegség úgy is, hiába volt felturbozva az immunrendszerem mindenféle vitaminnal. Feküdtem kórházban 14 hetesen coviddal, volt hogy a megfazasbol 4 hét alatt alig tudtam kijönni.
2023. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék, hogy aki ,,olcsóbb" vitamint használ annak az bevált-e?
2023. febr. 20. 15:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Jutavit magzatvédő vitamin: 3200 ft 60 szem.(jódmentes) Magasabb a hatóanyagtartalma és több vitamin van benne, mint a Femibionban. Sajnos a Femibion 2 ára nagyon felment, 8000 Ft körül van a 4 hétre elegendő tabletta.
2023. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen az az igazság, hogy iszonyatosan drága (minden :( )

Lehet akkor kipróbálom azt, aztán ha a vérvételeken azt látom, hogy nem elegendő, akkor ismét a gravidát használom.

2023. febr. 20. 15:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Femibiont szedtem mind a két terhességem alatt. Akciósan rendeltem mindig.
2023. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én Gravidat szedek nekem tökéletesen bevált.
2023. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Semmit nem szedek. A vérképem tökéletes. Bár most az utolsó fordulóhoz érve egy kicsit a vasam alacsony lett.

Eddig omega3-at szedtem és magnéziumot. Illetve az elején folsavat. Na meg néha-néha c-d vitamint de nem hiszem túlzásba, azt inkább csak akkor amikor beteg vagyok.

2023. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is csak kétnaponta szedtem amúgy a vitaminokat és úgy is rendben voltunk. Elevitről esetleg valakinek vélemény?
2023. febr. 20. 18:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Ladeevit extrát szedtem. Nőgyógyász ajánlotta.
2023. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!