Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lehet gond?

Ugye nem lehet gond?

Figyelt kérdés
Akik már voltak hasonló helyzetben azoknak a tapasztalataira lennèk kiváncsi . Megtörtènt a 2.genetikai ultrahang is, az első genetikain 5 nappal mèrtèk kisebbnek a magzatot, most pedig már 10 nappal. A mèhlepènyem mellsőfali ès sajnos a harmada rá lóg a mèhszájamra. Vèrzès, barnàzásom nincs, nem is görcsölök, már jó ideje táppènzen vagyok a biztonság kedvèèrt, illetve mert hosszú èvek után sikerült inszeminációval. A magzat szervei rendben vannak, semmilyen eltèrèst nem találtak. 2 hèt múlva vissza kell mennem kontroll vizsgálatra. Ugye ettől lehet mèg egèszsèges terhessèg? Aggódom, de bízom benne hogy minden rendben lesz. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Mi lett vègül?
2023. febr. 28. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én fiamat állandóan hol kissebbnek hol nagyobbnak mértek.

Néha 2 héttel kissebb, aztán 3 héttel nagyobb.. 40 hétre született 3860grammal és 57 centivel..

Ha a 12.heti UH-n minden rendben volt akkor nincs ok az aggodalomra.

Boldog babavarast! 😊

2023. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen , minden rendben volt, köszönöm ☺️, megnyugtató hogy nálad minden rendben volt.
2023. febr. 28. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

12 heti szerint július 16 volt a kiirt dátum. Aztán nőtt, lemaradt stb volt augusztus 2,julius 1,julius 22 dátum.

Ezek már nem mervadoak. A 12 heti az igazi 😊

2023. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tènyleg összevissza vannak ezek a mèrèsek, annyiféle dátumot mondtak már nekem is.

Bízom benne hogy mivel genetikailag nem találtak eltèrèst se az ultrahang se a vèrteszt alapján hogy minden rendben lesz. Bárcsak , kicsi èlet már a fèl utat megtette kb. :)

2023. febr. 28. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos minden rendben van 😊 ne aggódj olyan sokat, ha baj lenne már szóltak volna.
2023. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!