Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomor sav ellen mivált be?

Gyomor sav ellen mivált be?

Figyelt kérdés

Sajnos most elég sokszor "feljön a savam " általában inkabb estére és valamiért mindentől is.

Pl pogácsa

Nem marja a torkomat inkább ilyen nyomó folytó érzéssel tapasztalom.



2023. febr. 28. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

nekem a rennie bevált. sok volt 1 tabi nekem (ízre), így először csak negyedet vettem be, majd még egy negyedet, ha kellett. később ment a fél tabi is egyben, egészre nem volt szükségem.

nekem sem marta semmimet, csak baromi kellemetlen volt, éreztem hogy ég a gyomrom. nekem pl. a cukros dolgoktól is, így baromi kevés édeset tudtam enni terhesség alatt, pedig jól tudott volna esni :D

2023. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Nekem csak a salvus víz

3-3 korty mikor kellett

2023. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Csak a ludea segített.

Ha nagyon SOS kellett, akkor szódabikarbóna egy kis pohár vízben elkeverve. Gusztustalan íze van, de azonnal hatott.

2023. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Savanyú káposzta
2023. febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Gaviscon
2023. febr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Ugyan ez van nekem is, de már oda jutott a dolog hogy éjszaka sem tudok aludni mert azonnal jön fel a cucc és köhögnöm kell. Nekem semmi nem használt ami patikai vagy otthoni praktika kizárólag a gyógyszer de az se százszázalékos, annyi hogy este tudok aludni. Rabeprazole hatóanyagú de a Ludeat is sokan dicsérik.
2023. márc. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Nekem reggel este volt jellemző. A reggelt banánnal indítottam (egy ismerősöm ajánlotta ő is refluxban küzdött, nekem is segített), este a bal oldalamon próbáltam aludni attól jobb volt ha nem ülve és ha az sem akkor bevettem egy Renniet (utáltam az ízét, szétrágós volt, de ha szétrágtam visszajött így csak simán lenyeltem).
2023. márc. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Embere válogatja de nekem elég volt ha megittam egy pohár tejet. A terhességem végén elég sok tej elfogyott, de legalább használt és nem kellett gyógyszerhez nyúlnom. Próbáld ki, hátha neked is segít.
2023. márc. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Szintén a Ludea. 2x1 volt felírva, de nekem napi 1 szem is segített.
2023. márc. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Nekem semmi, egyszer csak múkt magától. 🤔
2023. márc. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!