Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni szörnyű...

Mit lehet tenni szörnyű émelygés, hányinger ellen? Már enni se nagyon merek, lehet hogy az üres gyomor is rátesz? 9 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

En is nagyon rosszul voltan meg venasan glukozt is kaptam annyira kiszaradtam,a szokhanyas miatt(ar bocsi a kifejezesert),a doki azt mondta,hogy a menta tea jo ra,nalam bevalt!

Gratulalok a babahoz!

2008. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
próbálj meg jégkockát szopogatni nagyon hatásos!
2008. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia! Nekem az enyhe citromos víz vált be, én a mentateától öklendeztem. És még a sima víztől is, sőt ha csak nyúltam a vizes üvegért már akkor is öklendetztem. A kisfiam nem csípi a vizet! Nos borvidéken lakunk, talán tudja mi a jó ;)) Sajna kísérletezni kell. Pl. van az a puffasztott kukorica, pufi, vagy kuki néven ismert, én attól világéletemben "meggyógyultam". Most is segített igaz csak egy ideig, mert arra is ráuntam. De az sós volt és segyített. Próbálhatod még a sós krumplit, esetleg ha szeretetd fűszeresen akkor tegyél rá borsot is. Remélem valami beválik!!! Sok sikert és kitartás!!! Ki ne száradj!!! Vigyázz magatokra! ;)

30 hetes kismama

2008. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most éppen fagyasztott eperrel próbálkozom :)
2008. ápr. 12. 11:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ha szerencsés kismama vagy, nem sokáig fog tartani. Én a szobámból nem bírtam kilépni, csak zárt ajtó és nyitott ablakkal tudtam létezni, hogy semmit ne érezzek, sőtt még a gondolataimat is messze el kellett üznöm annyira szenvedtem. Azt nem mondom hogy elmúlt, de nekem a hideg víz és a szotyi enyhített egy nagyon picit, és általában kenyeres dolgokat ettem, attól jobb volt!!!Ahogy betöltöttem a 3 hónapot mint akit kicseréltek, minden elmúlt!
2008. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első 12 hét pocsék volt nekem is ebből a szempontból, volt, hogy egy hétig nem maradt meg bennem semmi. Nekem is a citromos ásványvíz vált be, meg a kefir kiflivel, ami azért fura, mert azelőtt soha életemben nem tudtam ránézni se. Most meg napokig azon éltem.

Tarts ki, ha minden jól megy, hamar elmúlik! Nekem a 12. hét után mintha a szél fújta volna el a rosszulléteket.

2008. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia én MAGNE B6-ot szedtem és jó volt. (a sima B6 vitamin nekem nem használt) Andi
2008. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az vált be, ha megelőztem. Legalábbis amennire lehetett. Amint kinyílt a szemem azonnal kekszet dugtam a számba, és rágtam. A védőnő szerint napi 1-2 szem B6 vitamint be lehet venni.

Nekem akkor kezdett háningerem lenni, mikor kezdett kiürülni a gyomrom. Éjjel többször felébredtem arra, hogy éhes vagyok, vagy hányingerem van. Ettem. Nem esett jól, de tudtam, hogy ennem kell, mert jobban leszek. Így is lett. Jót tett a hűtőből kivett szinte jeges víz, a fagyasztott gyümi, és a jégkrém. Kitartás.

Jó babavárást!

2008. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!