Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen repülés?

8 hetes terhesen repülés?

Figyelt kérdés
8-9 hetes terhes leszek, amikor lesz két repülőutam (2-2 óra). Valóban veszélyes ebben az időszakban a repülés (nyílván elkezdtem olvasgatni a témában)? Az orvosommal még ezután lesz konzultációm.

2023. febr. 28. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

En 6 hetesen repultem, orvosnak mondtam, o azt mondta, hogy nyugodtan.

Szerintem nem veszelyesebb, mint barmi mas az elso trimeszterben.

2023. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy, hol olvastal ilyet ?
2023. febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Èn 4 hetes terhesen repültem a Seychelles szigetekre, mèg nem tudtunk a babáròl. Nem lett semmi gond. :) Hazaèrtünk, nem jött meg, másnap erős + volt a teszt. Nyugodtan mehetsz, ha jòl megtapadt, nem fog lerepülni :)
2023. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Ilyet nem hallottam. Én 18 hetesen repültem, 8 hetesen 10 órás vonatutam volt, az se másabb.
2023. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Csak a végén nem szabad.

Az elején meg azért nem ajánlják mert ha bárhol bajod esik, félnek, hogy miattad megráncigálják őket. Ilyen gondolatmenettel autózni is veszélyes lenne.

2023. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Én is 8 hetesen repültem. Írországba mentünk 2 hétre hátizsákos túrára. Annyit csináltam, hogy vittem minden papíromat, és itthon megnéztem, hogy az útvonalaink mentén hol vannak a kórházak, magánorvosok, nőgyógyászok baj esetére.
2023. márc. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben minden rendben van, nincsenek alhasi görcseid vagy pecsételő vérzésed, akkor nyugodtan repülhetsz. Ha viszont ezek megvannak, akkor nem ajánlott az esetleges rázkódás, légnyomás, stb miatt.
2023. márc. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, hogy semmi nem ajánlott az első trimeszterben, mert magas a vetélés esélye és nem akarják, hogy rásüssék, hogy na ettől volt. Egy egészséges terhességnek nem számít a repülőút, szóval nyugodtan repülj.
2023. márc. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊🙏
2023. márc. 1. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!