Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhesen ti repulnetek...

9 hetes terhesen ti repulnetek, ha minden rendben van a terhessegel?

Figyelt kérdés
Ket oras repulo utrol lenne szo es egy het mulva vissza.

2018. máj. 8. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Persze
2018. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én repultem is, orvost kérdeztem ő is jóváhagyta. Lombik babám van szóval meg jóval a terhesseg előtt szoba került, hogy lehet e.
2018. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
8hetes terhesen repultem, még a 27.dik hétben is.Ha nincs gond a terhességgel semmi gondot nem okoz.
2018. máj. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a hormondokim az elso trimeszterben nem ajanlotta.
2018. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Én túlságosan félteném, és inkább nem :)
2018. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha probléma me tes terhesseg akkor persze. Nekem a doki mondta. Én repültem 11 hetesen 3 órás útra ,1 hét múlva vissza. És 18 hetesen 6 órás útra és 1 hét múlva vissza. Semmi baj nem történt. Sok vizet igyál és járkálj a gépen. Én húztam olyan repülő zoknit is .
2018. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat! :) Az utazas elott 4 nappal megyek orvoshoz es ha minden rendben akkor elutazunk.
2018. máj. 8. 12:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem, mert bár önmagában a terhességgel minden rendben volt, nemterhesen is szúrnom kell magam repülőút előtt vérhígítóval. Terhesen pedig alapból szúrtam végig, ugyanakkor repülés niatt emelni kellett volna az adagon, így nem.
2018. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 9 hetesen repültem ..3 órás út.másfél -2hét múlva vissza . aztán 18. héten szintén ez de ott egy hét múlva vissza .. aztán 28.héten megint kéthét múlva vissza . Orvosi jováhagyással persze . Igyál sok vizet és járkálj!
2018. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Holnap leszek 16 hetes és éppen Olaszországból írok. Az idén terveztem, hogy Balira is elmegyek, de az sokkal hosszabb utazást jelentett volna, így a dokim nem javasolta. Kutyabajom sem volt a repülés után 😉
2018. máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!