Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes, problémamentes...

19 hetes, problémamentes terhesség esetén, maximum milyen távra autóznátok egyedül?

Figyelt kérdés

Külföldre utaznék egyedül autóval, kb. 7-7,5 órás az út.

Ismerős útszakasz, jártam erre egyedül még terhesség előtt, semmi extra.

Van övterelőm, és azon kívül, hogy gyakran kell pisilnem, más terhességi tünetem nincs.

Ti bevállalnátok ezt az utat?

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert ez az első terhességem, és terhesen még nem ültem egy helyben huzamosabb ideig, illetve nem is hagytam el nagyon a környezetem, tehát ki kéne lépnem a komfortzónából. Mit gondoltok, lenne különösebb hatása ennek az útnak a terhességemre?

Amúgy a szüleimhez megyek látogatóba, autóval a legrövidebb az út.


Két kérdésem van: te bevállalnád e ezt az utat, és ha nem, miért nem?


2023. márc. 1. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 2x voltam terhes, úgy írom.

Én simán bevállalnám.

32hetesen a kicsivel 2021ben 5órányira mentünk nyaralni, igaz ott nem én vezettem, de azzal sem volt semmi bajom. 1x álltunk meg pisilni.

2023. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaz én nem egyedül utaztam, de 20 hetesen voltunk Erdélyben, 9óra volt kocsival. Semmi probléma nem volt. Folyamatosan éreztem is a pici mozgását már akkor, így ez is megnyugtatott, tudtam, hogy minden rendben.

Később már 8 hónapos terhesen voltunk családlátogatáson, az 4 órás út volt, akkor is minden rendben volt.

Egyedül nagyobb távolságokra nem mentem, max 1 órás útra.

2023. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a 40+4. napon még vezettem, de csak rövid távokat. Egy hónappal korábban volt egy kb 3 órás út, amit levezettem. Én nehezen bírtam annyit ülni. Most nem vagyok terhes, de 1 órás útnál több, már kínlódás nekem. Szóval, én nem mennék az ÉN helyemben. De te más vagy! Ha úgy érzed bírod, nem vagy rosszul, tudsz annyit ülni, stb… akkor mennék a TE helyedben!
2023. márc. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Èn simán vállaltam volna az első 2-vel, ha van elég gyakorlatom vezetésben.

( nekem nem volt, most pedig veszélyeztetett terhes vagyok)


Legyen biztosîtásod, kiskönyved pedig nálad.


Megfelelő időközönként meg kell állni, ha rendesen iszol, akkor úgyis kell pisilned majd.

2023. márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!