Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pont 6 hetes vagyok ma. Nem...

Pont 6 hetes vagyok ma. Nem “kellene” már jönnie a hànyingernek, rosszul léteknek?

Figyelt kérdés

Kicsit fÁradt vagyok de ennyi . Lehet nincs rendben valami?

Ha a baba mondjuk nem fejlődik tovább valamiért akkor a terhességi teszttel le lehet ellenőrizni ? Gondolok itt arra hogy esetleg csökken a hcg és gyenge a 2. vonal. Fel voltam fázva egy hete …több napig tartott és véreset pisiltem . Antibiotikumot kellett bevennem és azt érzem ennek következtében történt valami .


2023. márc. 2. 20:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem törvényszerű ám, hogy mindegyik terhességnél van tünet.



Első kettőnél hánytam, folyton rosszul voltam, a harmadiknál semmi. Az elsőnél olyan gyomorsavam volt az elejétől, hogy 24.héttől már félig ülve aludtam.


Az elsőnél első trimeszterben téli álmot aludtam, vonszoltam magam. Másodiknál semmi, tiszta energikus voltam végig, a harmadiknál meg az elejétől a végéig aludtam és gyakorlatilag azóta is folyamatosan dög fáradt vagyok pedig 2 éves és a legnyugodtabb tündéri gyermekem.


Míg az első kettőnél mindegyik trimeszterben mást és durván kívántam, a harmadiknál semmi nem volt.

2023. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknél sem volt kimondott hányingerem, csak végig nagyon fáradt voltam.
2023. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben nekem háromból egyszer sem volt hányingerem, legfeljebb csak a szagokra voltam jóval érzékenyebb. Viszont legszívesebben folyton aludtam volna. A testvéremnél az egyik terhességénél nem volt semmi ilyen tünet, a másiknál kamatostul megkapta.
2023. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

9+2 vagyok ma

egyszer sem voltam rosszul, nem hánytam, a mellfájdalmon kívül semmi tünetem nem volt (persze vérzéseim elmaradtak)


6-7 hét körül voltam fáradékonyabb, de azóta ez is elmúlt


hétfőn voltam uh-n és minden rendben volt

2023. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!