Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok és 2...

6 hetes terhes vagyok és 2 napja nincs hányingerem, másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés

2 napja még rosszul voltam mikor reggel kinyitottam a hűtőt a szagoktól, hánytam is, a vitaminokat nem bírtam lenyelni mert visszajött. Most 2 napja mintha elvágták volna, csak enyhe émelygés van. Másnál is volt ilyen?

Megnyugtató volt a hányinger, most kicsit aggódom.


2022. márc. 20. 08:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Igen, a tünetek jönnek-mennek.

Megnyugtató volt a hányinger?! Bakker... Ha baj van, a hányinger mellett is baj van.

2022. márc. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, Czeizel egy videóban beszélt erről, hogy az erős hányinger, émelygés bizony az életképes terhességet jelentheti, úgyhogy amelyik kismama ebben "szenved" gondoljon arra, hogy a kisbabája jól van. Gondolom csak nem beszélt hülyeséget.
2022. márc. 20. 08:38
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
De, sajnos ez hülyeség. Barátnőm terhessége a 8. hét tájékán elhalt, viszont minden tünete megvolt, így csak akkor vették észre, hogy baj van, mikor már kezdődő fertőzése volt...
2022. márc. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem a tüneteken fog múlni hogy megmarad e a terhesség.Ki kell hogy àbràndítsalak.Én is làttam a videót amire gondolsz de ez àltalànossàgban lehet így van de minden terhesség màs.

Van akinek semmi tünete nincs mégis egészséges terhessége van.

Ilyenkor mi a helyzet?

Igenis a tünetek jönnek-mennek.

Lehet 1 hét múlva visszajön az émelygés,hànyàs.

Egyik ismerősömnek minden létező tefhes tünete meg volt és üresen maradt mégis a petezsàk és műtét lett a vége.

2022. márc. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik babámmal 7-8 hetes terhesség között volt enyhe hányingerem tehát összesen 1 hétig.... Korábbi terhességeknél 12 illeték 16 hetes terhességi korig tartott a rosszullet


Akkor en is megijedtem de semmit sem jelentett, jelenleg 34 hetes terhes vagyok

2022. márc. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Méhen kívüli terhességgel beköltöztem a WC melle 2 hétre …

Czeizelt tisztelem a munkássága miatt de ez egy írto nagy marhaság

2022. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban örültem, hogy 1x sem voltam rosszul terhesség alatt.
2022. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez még Czeizeltől is erős kijelentés volt, ha tényleg így nyilatkozott.

Nem láttam még olyan dokit, aki azt mondta volna, hogy az első trimeszterben bármi is megnyugtató és egyértelmű jele volna az életképes terhességnek.

Pedig jártam nagy neveknél, de azt kb. mindenki és minden alkalommal elmondta, hogy a terhességek korai szakaszában bármikor bármi megtörténhet, minden előjel nélkül is. Szóval...

2022. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Azt mondod jelentHETI. Hát, a valóság szerintem közelebb van ahhoz, hogy a te szervezeted hogyan reagál a testedben létrejövő hormonális változásokra. Van aki a terhesség végéig szinte hányingertől szenved, van aki épp csak émelyeg 1-2 hétig, mint például én is, a legtöbbek, akik hányingerről számolnak be, a 12. hét környékén fellélegezhetnek. Czeizel sem mondaná, hogy csak az első trimeszterben életképes egy terhesség. Na ugye. Nyugodj meg. JelentHET bajt, ha hirtelen az összes terhességi tünet elmúlik, de ha alapvetően csak egy tünet van és az múlik el (vagy jön-megy, csak még nem tudsz róla, mert 1 hét sem telt el azóta, hogy nem érzékelted), nem ajánlatos ráparázni. Vagy minden héten fizethetsz egy ultrahangért :D Tudom mit beszélek 😂
2022. márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Erre ne nagyon adjál!Én is azt hittem hogy szarul vagyok,tuti jol van a baba ....ja persze 7 hetesen megállt a szíve.🤷
2022. márc. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!