Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üdv, miután abbahagytam a...

Üdv, miután abbahagytam a fogamzásgátlót (novynette), 3x voltunk együtt a párommal védekezés nélkül. Honnan tudhatom hogy terhes vagy e vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem jött meg a menstruációm de úgy tudom hogy az a gyógyszer abbahagyása miatt is lehet.

Az utolsó levelet félig szedtem be (okkal).

Szerintem még korai lehet tesztelni.

Járt már így valaki? Köszönöm

33N



2023. márc. 2. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Az utolsó aktus után két héttel tesztelsz
2023. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha félbehagyod a fogamzásgátló szedését és védekezés nélkül szexelsz, igen nagy eséllyel lehetsz terhes. Az utolsó szextöl számított 10-14 napon már a teszt kimutatja a terheséget.
2023. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Döbbenet hogy sokan szednek fogamzásgátlót es nem tudjak tulajdonképpen mit csinal. A fogamzas gatlo megakadályozza a tuszo repedest, szoval ha a fél dobozzal bevetted eleg kicsi a valószínűsége ebbe a hónapban az ovunak
2023. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Van rá esély bár kicsi. Ha valaki 1 tabit kihagy már attól is lehet terhes. Tesztelj egy hét múlva
2023. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
35%
Csinálsz tesztet.
2023. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!