Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magasabb tarkóredő?!

V. Dominika kérdése:

Magasabb tarkóredő?!

Figyelt kérdés
Olyan anyukákat kérdeznék, akiknek a Kyncses kombinált teszt vagy máshol készített teszt ultrahang részén kicsit magasabb lett a tarkóredő értéke a babájuknak 2.77mm azonban a vérvizsgalatuk tökéletes és ezen kívül minden jó volt merre mentek tovább? A vizsgálat másnapján már a Győri genetikai tanácsadóba találtam magam ahol azonnal csak a magzatvizvételt emlegették és hogy génhibás lesz a babám...a doktor nem nézte meg saját maga ultrahangon a babát csak egyetlen mérés alapján amit a kyncsbe csinált a hölgy( 1 óra alatt ,mert 2x is kiküldött hogy sétáljak mert nem látja, sok a belem és arnyékol, rázta a hasam, türelmetlen volt)mondta ezt...miután mondtam neki hogy a kyncsbe panoráma vizsgálatot említettek hogy elég mivel ez nem durva eltérés azonnal elutasító volt hogy a kórházi magzatvíz vétel illetve vérvétel (260ezer forint) a jó..a többi semmire nem jó főleg nálam nem..és ha ennyi pénzem van a panoramara akkor nem mindegy hogy melyik helyen fizetek? Szóval ki merre ment? Milyen tesztet végeztetett..esetleg jó genetikus orvost tudna e ajánlani? Előre is köszönöm

2023. márc. 3. 12:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi lennék, hogy a válaszadók tényleg a Kyncsben voltak-e genetikai ultrahangon/kombinált teszten. Az ultrahangos hölgy modora híresen nem a legjobb, de szakmailag elismert. Kérdező, az invazív mintavételek nagyon megbízhatóak, alacsony a vetélés kockázata is, de persze ha anyagilag bírjátok, kérhettek NIPT tesztet is. Ha konkrét helyre vagy kíváncsi, az Istenhegyi Klinikát ajánlom, szakmailag ÉS emberileg is meg vagyok velük elégedve.
2023. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Kedves posztoló!

Én csak annyit szólnék hozzá,hogy remélem minden rendben lesz veletek! Nagyon szorítok Nektek! Majd írd meg,hogy mit mért este a saját orvosod!

2023. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Kerdezo! Mi ujsag?? Nagyon varom ,hogy irj!!!
2023. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Nekünk 3,1 volt. Chorion vételre mentem a Ceizelbe. Mindenre negatív lett, azóta már meg is született és egèszséges kisfiú.. :)
2023. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Kerdezo! Mi van veletek? Jol jelentkeztel…
2023. márc. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
5 nap telt el, mit jelentkezzen, most még semminek nem lenne meg az eredménye, akármelyik vizsgálatot csináltatná.
2023. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Aznap amikor a kerdest kiirta,a sajat dokijahoz ment. Kivancsi voltam ,o mit mondott neki.
2023. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Lehet kisebb baja is nagyobb annál, hogy itt írogasson. Sajnos én is @testem ezen, és nem jól végződött nekem.
2023. márc. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Gondolom,hogy nem az a fo hogy ide irogasson,de szeretnem tudni,hogy mi lett veluk. :( 28-as nalatok mi volt a baj? :(
2023. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Down baba volt😔

Nekünk uhn csak a áramlásnál volt eltérés, volt orrcsont, 1.6 nyakiredő.

Én úgy mentem uh hogy a NIPT teszt 97% ra hozta

2023. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!