Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12.hetes ultrahang 2 vizsgál...

A 12.hetes ultrahang 2 vizsgálatra menni?

Figyelt kérdés
Van egy március 22.i időpontom az SZTK-ba genetikai ultrahangra de utána tudtuk meg hogy azok nem ilyen szakos orvosok ezért kértünk egy magánklinikán is ilyen vizsgálatott de az meg másnap lesz. De mind a kettőre elmehetek nem? Annyira tudatlan vagyok ebben a téren ne kővezetek meg a kérdésemérr

2023. márc. 6. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Én el “szoktam” menni.


2-án voltam a 18-20. Hetin és 8-án megyek sztk-ba is ugyanerre..

2023. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a czeizel intézetbe megyek a 12. heti genetikaira, így a kórházba már nem kell mennem, azt mondta az orvosom.
2023. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mind a kettőre elmehetsz! Több szem többet lát, nekem az orvosom is ezt mondta.
2023. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Èn is a 12.hèten elmentem állami ès magán úton is, mondom az a biztos. Államiba nem lett volna kötelező de össze akartam vetni az eredmènyeket.

Január 9.-èn magán helyen voltam , 10.-èn állami helyen.

2023. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat! Kedvesek vagytok!
2023. márc. 6. 15:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia

Persze menj nyugodtan!

De jó lenne ha nálunk is így lenne ,nálunk úgy van hogy aki nem megy a genetikára annak van csak az sztkban uh...

2023. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk simán elküldik az sztk-ból azt, akinek van máshonnan UH vizsgálata.

És ha a kettő nem ugyanazt mondja, kire hallgatsz?...

2023. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy magán úton vègzett ultrahang vizsgálatot nem tudnak meg az sztk -ba, ha csak nem közli a kismama. Nekem se tudtàk meg.
2023. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!