Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes genetikai ultrahang...

12 hetes genetikai ultrahang vizsgálatra tudnátok ajánlani egy jó orvost Békés vagy Csongrád megyében?

Figyelt kérdés

Ma voltam az SZTK-s orvosnál a 12 hetes genetikai ultrahang vizsgálaton, de nem vagyok teljesen megelégedve vele, ezért elmennék egy másik orvoshoz is. Sajnos Dr. Rónai Istvánhoz már nincs olyan időpont, ami nekem jó lenne.

Láttam még Dr. Baukó Attila nevét is, akit nagyon ajánlanak, de nála lehet 12 hetes genetikai ultrahang vizsgálatot csináltatni magánrendelésen?


2017. szept. 19. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

www.5dultrahangszeged.hu/smartphone/price.html


Mi itt voltunk 26 hetesen babamozin + állapotfelmérésen (biometria, jóval részletesebb volt, mint bármelyik klinikai genetikai UH, pedig ott is sokmindent néztek). Két magzattal több, mint másfél óra volt csak a genetikai rész, nagyon alapos volt a doki, magyarázott, mutogatott mindent. (Dr. Nagy László volt akkor)


Csinálnak 12. heti genetikai UH-t is.

2017. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dr. Sikovanyecz Jànos Szegeden! Tényleg a legjobb, minden kérdéses esetet ő néz meg, hozzá küldi a többi orvos a kismamákat.
2017. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Dr. Sikovanyecre még egy szavazat. Ő a nemét is megmondta nekünk mindkét babánál 12 hetesen.
2017. szept. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!