Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyon jól érzem magam,akko...

Ha nagyon jól érzem magam,akkor nagyon messze a szülés?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok. Semmi sem fáj, csak kicsit fáradt vagyok, az ágyban fordulás kicsit nehéz. Szerintetek van esélye annak,hogy hamarabb induljon be a buli? Vagy lehet,hogy még túl is fogom hordani? Bocsi ha hülye kérdés, első baba.

2023. márc. 7. 11:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Komolyan nem hittem neki, semmit nem éreztem. Úgy voltam vele hogy had nézzen meg de majd folytatom a dolgom ha haza értünk. Hát jól pofára estem 🙈😅
2023. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

36+4 napos voltam amikor napközben a férjemmel bútort szereltünk, aztán takarítottam, főztem, nap végére persze hulla voltam, úgyhogy 22:00-kor amikor ágyba kerültem, akkor úgy voltam vele, hogy 2 másodperc és már alszom is.. Ahha, hát 2 másodperc volt mire felpattantam, hogy úristen, elfolyt a magzatvíz😅

Másnap délután 3-kor született meg.

2023. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Aztaaa. Nem semmi, kicsit el is kapott volna a pánik a helyedben, hogy hogyan lesz energiám egy ilyen nap után,amikor csak aludni vágyom már. 😅
2023. márc. 7. 22:11
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok.. Slusszpoén, hogy aznap hajnali 3-kor megébredtem, hogy kipihentem magam, és nem tudok már tovább aludni.. Úgyhogy telefonoztam, aztán mikor már nem bírtam a “magányt” 6 óra körül, felkeltettem a férjem, hogy szerintem már annyira nem álmos :D

Szülés után meg este 10 óra körül próbálkoztam meg az alvással, de addigra már úgy átlendültem a holtponton, és sokkoltak az elmúlt 24 óra történései, hogy 3*1,5 órát aludtam.


Az energia miatt nem volt időm aggódni, mert teljesen bepánikoltam a ténytől, hogy elfolyt a magzatvíz. Adott is egy jókora adrenalin löketet. (Előtte kérdezgettem anyukámat, és a barátnőket akik már szültek, hogy honnan fogom tudni, hogy itt az idő.. 5-ből 4-en azt mondták, hogy fel fog tűnni, ne aggódjak, de nem úgy, mint az amerikai filmekben, hogy a semmiből egyszer csak elönt a magzatvíz.. ahhhha, hát ilyen az én formám, gondolhattam volna, hogy nálam meg pont úgy.)

Aztán azt hajtogattam, hogy nekem ez nem fog menni, én még nem készültem fel, holnap még takarítani akartam, és mosni.. A férjem meg a fejét fogva röhögött, hogy hagyjam már a szennyest, majd azt ő elintézi.

2023. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ezen múlna. Én végig jól éreztem magam, egyedül a szülés beindulása előtt pár órával mondtam a férjemnek, hogy azért az a kutyasétáltatás nem esett már jól. A 39. héten szültem.

A te dolgod, de ha jól érzed magad, akkor nem teljesen értem, hogy miért szeretnéd, hogy a 36. héten kibújjon. Oké, felfokozott várakozás, de nekem fura. Én nem bántam volna, ha még pár napot bent marad, mert szerettem volna még néhány dolgot megcsinálni.

2023. márc. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!