Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen betegség, lett...

Terhesen betegség, lett valami baja a babátoknak, akár veleszületett bármi, szemgond, stb? Kicsit félek.

Figyelt kérdés

Elég beteg vagyok, ilyen megfázásszerű, torokfájás, de nagyon, nyirokcsomók, doki antibiotikumot írt, amit lehet terhesség alatt is, hogy nehogy szövődmény legyen, és hamar rendbe jöjjek.

Lázam szerencsére nincs, csak a torkom, fejfájás, stb...


2010. okt. 6. 14:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

a 17:04-re utaló 2 hozzászólás egyben én voltam.

csak összejön...

2010. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi.

Írtam, csak kommentben, bocsi, 5. hónapban járunk, 19. hétben.


Már természetesen megvoltak a vírusvérvételek, cmv-t toxot, rubeolát, herpest néztek, toxo kivételével átestem rajtuk.

Mononucleosisom is volt már évekkel ezelőtt.

A nyirokcsomóim mindig bedurrannak, ha valami bajom van, nagyon érzékenyek.

Bízom benne, hogy tényleg nem okoz a Kincsemnek semmi gondot!

2010. okt. 6. 18:15
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is nagyon aggódtam, amikor 7 hetesen olyan bttális hüvelygombám lett, hogy muszáj volt gyógyszert írni, és egy nagyon kedves tapasztalt nőgyógyász azt mondta, hogy az a baj, ha az anya beteg, nem pedig az, ha kezeljük. Szóval nyugi!

Az 5. hónapban az Ospentől semmi de semmi baja nem lehet a kisbabának!

2010. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Nem is az Ospentől féltem Őt, hanem a betegségtől inkább.

2010. okt. 7. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!