Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ilyenkor beágyazódás?

Lehet ilyenkor beágyazódás?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek. 1 szem kimaradt. Utána nem voltunk együtt csak a negyedik napon. Orvos azt mondta nem kell kiegészítő védekezés mert 1 szem az semmi ráadásul kb középidőben volt. Még volt utána több mint 1 hét gyógyszer. Ma vagy holnap kéne megjönnie. Csütörtökön este görcsöltem mint mikor meg akar jönni. Azóta semmi. Félek beágyazódás volt.
2023. márc. 11. 07:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor szerettem volna terhes lenni, a létező legkülönfélébb tüneteim voltak, a webbeteg összes tünetét produkáltam, ami arra utalt, hogy terhes lehetek. Nem voltam az, még hónapokig, pedig mindig éreztem, hogy na most valami más. Amikor terhes lettem, az ég világon semmi tünetem nem volt. Simán lehet, hogy te is csak túlságosan figyeled magad, és ha nem maradt volna ki az az egy szem, akkor észre sem vennéd, hogy most valami más. Ha az orvos azt mondta, hogy nem lesz baj, szerintem bízhatsz benne, nekem is ez hangzik a hihetőbbnek. :)
2023. márc. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!