Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap ovuláltam és pénteken...

Tegnap ovuláltam és pénteken voltunk együtt a párommal.Elképzelhető a terhesség? Tegnap óta erőtlen vagyok, fáradt fáj mindenem.Picit fáj a bal petefészkemnél.Beágyazódás lehet?

Figyelt kérdés
Azelött sosem voltak ilyen tüneteim azt se tudtam mikor ovulálok.Ovutesztezek mióta babát szeretnénk.

2023. febr. 6. 08:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

🤣

A biológia tankönyvet nem tudták megvenni a szüleid?

Persze, tegnap ovuláltál, beágyazódott, ma terhes vagy.... hétvégén meg szülsz? Atyaég....

2023. febr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
🌘🌘🌘 Nincs ekkora sötétségre emoji 🤦‍♀️
2023. febr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Ne képzelj be magadnak tüneteket, mert sokkal nagyobb lesz a csalódás.

Lehetni lehetséges sok tünet (mondjuk ennyire korán még nem, de az az első olyan amire figyelned kell az az hogy megjön e.

2023. febr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Még ha sikerült is teherbe esni, ezek a tünetek nem attól vannak. Túl korai lenne, hogy bármit is érezz.
2023. febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A bunkóságot is tanitották egyeseknek..Mindenesetre köszönöm az értelmes hozzászólást..
2023. febr. 6. 08:58
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Beágyazódás 1 hét múlva lesz kb és nem lehet érezni. Amit most érzel, semmiképp nem terhestünet.
2023. febr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Beágyazódás tüneteit gondoltam annak azthittem h napokra rá beágyazódik nem gondoltam hogy egy hét.Most kezdjük magunkat beleásni a dologba most kezdtünk próbálkozni. Ha már egy éve próbálkoznék nyilván jobban bele lennék ásva a témába.Köszönöm válaszod.
2023. febr. 6. 09:28
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Olvass utána alaposan, hogy mi mikor történik a testedben.


Szexeltek aminek következménye, hogy a petesejted találkozik a hímivarsejttel ami megtermékenyíti. Ez lesz a zigóta.


A zigóta 5-7 napig vándorol amíg eléri a méhedet. Közben tovább osztódik hólyagcsírává vagy blasztocitává ha úgy jobban tetszik.

S még innen számítva is 2-3 nap mire a blasztocita megtapad a méhnyálkahártyádban.


Szóval péntektől számolva durván 10 nap múlva történhet meg nálad a beágyazódás :)

De az sem biztos, hogy bármit is fogsz érezni, nincs kőbe vésve, hogy kötelezően érezni kell bármit is.

2023. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#8. Sőt az sem biztos, hogy egyáltalán megtörténik a beágyazódás, mert nincs rá garancia, hogy a spermiumoknak volt "kivel" találkozniuk. Tekintve, hogy a kérdező által vázolt "tünetek" alapján inkább most van peteérése.
2023. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9. Én csak a pucér folyamatot próbáltam érthetően leírni, hátha könnyebben megérti a kérdező, hogy milyen folyamatok mennek végbe a testében.


A többit majd úgyis a teste dönti el🤷‍♀️

2023. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!