Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hétben vagyok és nem voltam...

Tami997 kérdése:

5 hétben vagyok és nem voltam még dokinál,21.-re van időpontom. Tegnap reggelre elkezdtem vérezni és bementem a kórházba ahol csináltak egy UH-t, a doki azt mondta van egy 11 mm petezsák ami jó helyen van de embrió még nem látszik.!?

Figyelt kérdés
Este már nem véreztem,de ma reggelre viszont megint. Házi orvos kiírt pihenni. Légyszi öntsetek belém egy kis lelket mert nagyon el vagyok keseredve! 😒
2023. márc. 13. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonlóan vérzéssel kezdtem ezt a terhességemet, most kezdem a 25. hetet. Nálam haematoma és placenta praevia volt a két ok, amiért a 16. hétig folyamatosan volt valami vérzés.

Az már jó, ha a petezsák jó helyen van, a legelső alkalommal nekem is csak ennyit láttak, aztán még a 12 mm-es petezsákban is csak szikhólyagot.

Fel a fejjel, ez még simán alakulhat jól, szorítok nektek!

2023. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan így véreztem 6-7 hét között ..… aztán ez elmúlt , baba jól van . Nagyon gyakori ez ilyen időben. Nekem 5 hetes volt ultrahangom,amin szintén csak perezsák volt látható , ilyenkor embriót még nem is lehet látni szóval ez egy tökéletes lelet !

Ne izgulj , pihenj és jó baba várást!

2023. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is most voltam 5hetesen dokinál,szintén csak a petezsák látszott:)
2023. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!