Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyon más volt két vagy...

Ha nagyon más volt két vagy több terhességed (rosszulét, étvágy, közérzet) igaz volt, hogy a baba neme is más volt?

Figyelt kérdés

Nekem már van egy gyermekem. Ő már nagyobb. Vele nagyon nehéz terhességem volt, kb azonnal hányni kezdtem, felidoig minden nap😃 utana csak hebe hoba, de majdnem végig kitartott. Undorodtam mindentől, a szagoktol is, rettenetes savas voltam, alig birtam létezni. Az elso 3 honapban, nemi csokin, kenyeren es málnán kivül (meg coca cola) semmit sem rudtam megenni. Hat, eltelt 4,5 év és ujra varandos vagyok, már a 10.hét közepe és eddig szinte semmi bajom. Egy-egy enyhe émelygés, de semmi komoly, az sem minden nap és evéstől pillanatok alatt múlik is, esténként szomjúság, és alapvetően jó étvágy jellemez. Most inkább vagyok türelmetlen, ingerlékeny. Akkor ez nem volt jellemző. Plusz első terhességemnél semennyire sem nőtt, vagy változott, lett érzékeny a mellem. Mlst viszont az volt a legelső tünetem. Szerencsére más bajom sincs :) szagokat sem érzek és igazából fáradékony sem vagyok. Az elsőnél folyton csak aludtam volna, most ez sincs.

Direkt nem írom hogy milyen nemü az első gyerekem, mert csak arra vagyok kiváncsi hogy tök más terhesség vajon más nemre utalhat-e.

(Egyébként tudom hogy ez sem mervado, lanyos-fius anyukarol is bőven tudok akik vagy nagyon megszenvedték vagy abszolut meg se érezték. Inkább személyes tapasztaltok érdekelnek, akinek több terhessége volt éd azok nagyon különböztek)


2023. márc. 16. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat akinek ég és föld volt a két terhesség éppen ezért biztos volt benne hogy a második lány lesz, de a második is fiú.

Nekem az első fiú, most a másodikkal borzalmasan nehéz a terhesség, nagyon hamar kezdődtek a rosszullétek, most a 14. héten még mindig tartanak (a fiammal ilyenkor már rég kicsattantam az energiától), alig van energiám, csak túlélek. Mindenki azt mondja hogy most tuti lány, a lányos terhesség nehezebb. Sajnos még nem derült ki, de egyre inkább kezdem én is úgy érezni hogy lány :D

2023. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 3 terhességem teljesen más volt és mindegyik fiú 😃
2023. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az 1. és a 3. terhességem volt magyon hasonló, a 2. az teljesen más. Fiú-lány-lány szóval a 2 hasonló terhesség más nemű magzattal volt.
2023. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is más és fiúk
2023. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Első kettőnél semmi tünet, tök wgyforma minden fiú, lány. 3-4 nél hányinger, ételundor, émelygés fiú lány
2023. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

NEM.

1. nagyon rosszul voltam végig, lány lett

2. egyáltalán nem voltan rosszul, lány lett

3. nagyon rosszul voltam végig, fiú lett

2023. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ég és föld volt a 2 terhességem. Mind a 2 fiú lett.
2023. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte ugyanúgy folyt le a két terhességem, más neműek lettek. Úgyhogy én ezt megcáfolnám.
2023. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsovel k.rva sokat hanytam, korhazba is kerultem. Lany lett.

Masodikkal csak nagyon sokat hanytam.Fiu lett

2023. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első két terhességem hasonló volt, fiúk lettek, a harmadik teljesen más, reméltem, kislány lesz, de ő is fiú lett.
2023. márc. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!