Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Óriási étvágy és terhesség?

Óriási étvágy és terhesség?

Figyelt kérdés
34. hetemet kezdtem meg 3 napja és észrevettem, hogy 1-2 hete borzasztó étvágyam van. Próbálok egészségesen étkezni, sok fehérje, zöldség, gyümölcs és kevés cukor, de konkrétan 1 óránként megéhezem. A baba normál paraméterekkel rendelkezik, a cukorterhelésem normál volt. Ez rendben van így a terhesség vége felé? Vagy jelezhet valami gondot? Tapasztalatokat írnátok? A védőnő nem mondott semmi konkrétat, csak hogy folytassam ezt az étrendet.

2022. okt. 31. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Én 28 hetes vagyok, és pár napja ugyanígy vagyok 😔 nekem a kismamás applikáció azt írta, hogy a harmadik trimeszterben már naponta kb 450 kalóriával többre van szükségünk.
2022. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy elhízva, és az orvos vagy a védőnő nem mondja hogy vegyél visszább akkor nem gondolom hogy baj lenne, hisz már az utolsókat rúgod, nő a baba ezerrel, kell neked is az energia stb.
2022. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!