Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni a hatalmas...

Mit lehet tenni a hatalmas étvágy ellen?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes vagyok, és kb. 2 hete nagyon nagy az étvágyam. Nem szeretnék sokat enni, mert így is híztam 5 kilót, pedig kb.

úgy étkeztem, mint előtte, mozgok is. Van valami tea vagy gyógynövény vagy bármi, ami csökkenti valamennyire az étvágyat?


2022. márc. 30. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem első körben próbálj meg a többször keveset enni. Tudatosan egyen meg az 5 étkezés, nem baj, ha akkor még nem vagy annyira éhes. Nálam ez jött be. Ha mondjuk csak 3x ettem egy nap, sokkal éhesebb voltam szinte egész nap éa többet is ettem egyszerre. De pl mikor mondjuk reggeli meg ebéd között "félúton" megettem egy banánt joghurtot vagy valami ilyen kevésbé "nagy" dolgot, nem voltam annyira éhes délben, nem is ettem olyan sokat akkor.
2022. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Önuralmat gyakorolni.
2022. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem kicsit vagyok éhes, hanem olyan, mintha egy hete nem ettem volna, és nagyon elviselhetetlen.
2022. márc. 30. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
És mindegy mit vagy egyféle ételcsoportot kívánsz? Pl. Szénhidrát
2022. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagy terhességi cukros? Én akkor éreztem ilyet

Voltál már terheléses vizsgálaton?

2022. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy és mennyit ettél? Szülésig mennyit híztál összesen? Éhes vagy dolog, hányadik hétig, hónapig tartott?
2023. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!