Lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok. Hogy a baráti kör ne jöjjön erre rá, megittam két sört. Lehet baja a babának? Csak később szeretném elmondani másoknak (csak párom tudja és anyósom) , ha az orvos azt mondja minden rendben van az első ultrahangon.

2023. márc. 17. 18:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%
Igen, lehet. Nem volt egy okos dolog.
2023. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Azta, fontosabb volt mit gondolnak a barátaid, mint a születendő gyereked? Kit érdekel mit gondolnak?! Nyugodtan mondhattad volna, hogy most nem akarsz inni, vagy hogy gyógyszert szedsz… valószínűleg nem lesz semmi, de remélem ha füvezni kezdenek lesz annyi eszed, hogy nemet mondasz.
2023. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

El kell, hogy keseritselek, a magzati alkohol szindroma max csak szuletes utan latszik. Es az ebben a durva, hogy nem tudjuk pontosan mennyi alkohol kell a kialakulasahoz. Jo, talan ennyi nem. De most rad akarok ijeszteni, hogy terj eszhez es ne igyal mar basszus...😳🤦‍♀️


Szoval az, hogy az elso uh-n minden rendben volt,ahol egyebkent is kb egy potty latszik csak, semmit nem jelent.

2023. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Gyereked legyen az első! Ne a más vélemènye..
2023. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
De egybol 2 sor??? Ne már. Miert nem mondtad hogy szedsz vmi hulye gyogyszert, vagy max megiszol egy fel deci bort…
2023. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%
No jo azert ne legyetek ennyire ..ket sorrol beszelunk nem 2 uveg palinkarol...nem volt okos dolog,de azert 2 sortol baja sem lesz a gyereknek
2023. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
6. Mondjuk veled ellentétben ezt egy hozzáértő sem merné kijelenteni, hogy pont a szervfejlődés kritikus időszakában 2 sörnyi alkohol nem járhat komoly következményekkel.
2023. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg nem lesz baja. De tényleg akármit is mondhattál volna hogy miért nem iszol.

Nálam is titok volt még 8-9 hetesen mégse kérdezgették hogy miért nem kérek alkoholt miért csak üdítőzök!?

2023. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
Uuu kiakasztott,hogy megittad inkabb azert,hogy ne tudjak meg a terhesseged. Van olyan,aki nem tud a terhessegerol es iszik,majd utana derul ki. En igy voltam,megittam par poharkaval ra par napra pozit teszteltem. Hala istennek semmi baja a lanyomnak,de en NEM TUDTAM a terhessegemrol ,TE IGEN! A mostani terhessegem “titkoltam” masok elott par napig. Pont voltam valami esemenyen,ahol ittak. En azt mondtam,hogy bevettem egy eros gyogyszert,felek a mellekhatastol hogyha raiszok, megkoszontem es nem ittam. Te szerintem meg AKARTAD inni azt a sort! :) Az elso jo eredmennyel zarulo uh utan,sajnos barmikor lehet nem jo eredmeny. Felelotlen voltal,barmikor az leszel! Mar bocs…
2023. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Hát, te ritka hülye vagy. Bármilyen hülye gyógyszerre foghattad volna, hogy nem iszol, de neeem, te egyből két sört is legurítottál 🤦‍♀️
2023. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!