Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor szurkáló érzés volt a...

Amikor szurkáló érzés volt a petefészketeknél korai terhességnèl melyik oldalt érezték?

Figyelt kérdés
Fiú vagy làny baba lett?
2023. márc. 17. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


...és amúgy is, korai terhességnél a _petefészek_ már ugyan miért szúrkálna?!

2023. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem azért fájt a bal petefészkem, mert a terhességgel együtt lett egy 4 cm-es cisztám is.
2023. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Hát jellemzően az, ahol a tüszőreőedés volt, ahol a sárgatest van...:D

Semmi közr ahhoz, hogy fiú vagy lány....

2023. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól függ milyen nemű lesz a gyerek, hogy melyik oldalon repedt a tűsző...
2023. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az a petefészkem szúrt, ahol abban a ciklusban a domináns tüsző is érett. Abban a ciklusban ez a bal oldalon volt. Ez tuti biztos, mert volt az ovuláció előtt ultrahang és látszott, hogy ott érik, valamint kb 16 éves korom óta megérzem az ovulációt, mert mindig majd leszakad a domináns oldalam. Miután a teszt pozitív lett nekem ugyanúgy a bal oldalon volt szurkálas, kb 1,5 hétig. Még be is paráztam, hogy lehet méhen kívüli....de szerencsére minden rendben volt. Egyébként kisfiút várok, de ez nem ezzel függ össze.
2023. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A petefészek peteéréskor szurkál, a korai terhességnél nálam a méhemnél szúrkált, a hasam alján a köldököm alatt.
2023. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!