Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon jó, lelkiismeretes...

Nagyon jó, lelkiismeretes szülész-nőgyógyászt keresek Fehérváron! Kit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Orosz András főorvost, én nagyon meg voltam vele elégedve, olcsó, nagyon jó, gyakorlatilag ő az isten az osztályon-úgyhogy bármi probléma van, akkor úgyis ő hoz döntést (császár, hazamenetel)- és éppen ezért ő nem kérdez meg senkit csak dönt míg másoknak az ő beleegyezése kell a döntésekbe.
2010. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és a másik akit én jó szívvel ajánlok a Csetényi doktor. Ő is nagyon lelkiismeretes, én rosszat nem hallottam róla.
2010. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. okt. 6. 23:19
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
"olcsó" :) A Szent György Kórház úgy tudtam, hogy a TB által finanszírozott. Ja, hogy csak sírunk a hálapénz eltörlése okán, de tenni nem teszünk ellene? ...
2010. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk akkor: MAGÁNRENDELÉSről beszéltem, nem sutyiban zsebbe juttatott összegekről. (ne magadból indulj ki, aki még mindig a kommunizmusban ragadt és szentül hiszi jó ellátást csak az kaphat, aki dugdos meg borítékot készít, mert visszaköszönt a folyosón egy orvos)


4-szer vizsgál magánba (nem havonta, hetente mint mások) így a gondozás nem kerül százezrekbe.

és ha már ennyire fröcsögsz a jóindulattól, vizsgált a Szent György kórházban, ultrahangon, NST után, szülés uttán: soha egyetlen fillért nem adtam neki, nem kért és úgy egyébként fel sem merült. És mivel mindig készséges volt, nem is vette ezt zokon.

Csak magánrendelésen fizettem neki, az ott megszabott összeget

2006-ban 3 ezret egy vizsgálatért össz: 12 ezret

2008-ban 5 ezret/ vizsgálat: őssz 20 ezret

De például volt aki az Idánál már 2006-ban ott hagyott több mint százezret a terhesgondozásért.


Erről beszéltem, nem másról.

2010. okt. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elnézést,lehet én nem fogalmaztam egyértelműen.Valóban én is magánrendelésekre gondoltam.
2010. okt. 6. 23:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén Dr.Orosz Andrást ajánlanám!Nekem már 12éve a dokim.Az édesanyámat is elvittem hozzá nőgyógyászati problémával és teljesen meg volt vele elégedve +meggyógyult!.Most nov.-ben szülök és bízom benne,hogy minden probléma mentes lesz!Sok sikert!

32h

2010. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!