Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mire utal? Sajnos...

Zsu94. kérdése:

Szerintetek mire utal? Sajnos dokihoz 3 hét múlva jutok el és fogalmam sincs, most mi van.

Figyelt kérdés

Az erdekelne, h volt már valaki hasonló helyzetben mint én?

Először is, 2 nappal menstruacio előtt lett egy halvány pozitiv tesztem, aztán másnap egy negatív, viszont már 10 napja késik a menstruaciom, és érzékenyek a mellbimboim.

Ja és a pozitív teszt előtt egy 8-9 nappal volt rozsaszines pecsételt vérzésem.

Szerintetek most mi van?? Orvoshoz sajnos csak 3 hét múlva kaptam időpontot 🙁



#terhes #5hetesterhes #Nemvarok
2023. márc. 21. 01:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Rendelni sem tudsz?
2023. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egy hüttebe dolgozok és igen van internet és nem nem szállítanak ki csomagot a dhl-tol ide. És ha ennyire érdekel a gyerek (feltéve h tényleg baba van a dologban) apukája kamionsofor. Egyéb belekotni való esetleg??? Mivel h érdemben választ nem kaptam sajnos.
2023. márc. 22. 01:50
 13/17 anonim ***** válasza:

De kaptal...javasoltak,hogy tesztelj...de tesztet nem tudsz venni,mert a mai fejlett vilagban a hegyre nen szallitanak,nem engednek el venni.

Amugy meg mi honnan a francbol tudjuk,hogy a te testedben mi zajlik,es miert kesik 3 hete??

2023. márc. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
amit tanácsolnék akkor az esetedben, amikor tudsz boltba menni, vegyél több tesztet is, viszont csak akkor használd a jövőben, amikor késik :)
2023. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

De most erre milyen valaszt varsz ?


2023 -ban, havonta egyszer tudsz elmenni a boltba, es csomagszallitas sincs.

Neked tenyleg ennyi eszed van ?

Ha apuka megy legkozelebb szexelni akkor hozass vele.

2023. márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egyébént egy terhesség alatt vannak kötelező vizsgálatok (a nem kötelezőkről és a vészhelyzetekről nem is beszélek).

Mi lesz, ha valamelyik nem esik egybe azzal a havi egy nappal, mikor az autóval lejutsz a hegyről?

2023. márc. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Voltál már orvosnál?
2023. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!