Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mozdul meg először a...

Tinker Bell kérdése:

Mikor mozdul meg először a pici? Ki érzi hamarabb, aki szült már, vagy aki még nem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elsö terhességnél általában a 20.hét körül lehet elöször érezni.A második és többedik terhességnél hamarabb,
2010. okt. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én első terhességnél a 16. héten éreztem.De nagyon oda kell figyelni,hogy tudd,ez az.Olyan,mintha kis buborék símogatta volna a hasamat belülről.Későbbi terhességnél előbb érzed,pont ezért,mert tudod,mit kell érezned.
2010. okt. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én az első kettőt a 18-20hét körül éreztem most várom a harmadik babámat 13h terhes vagyok és őt már érzem demég csak belüről.
2010. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is a 16. hét körül éreztem (első baba), nekem olyan buborékolás-jellegű volt, amit csinált, csiklandozta a pocakomat belülről. :)

Szerintem az, hogy ki érzi meg előbb több mindentől függ: attól is, hogy első vagy többedik baba, és attól is hol helyezkedik el a méhlepény, illetve attól is, hogy milyen testi adottságokkal rendelkezel.

2010. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első babám, és a 16. hét óta érzem. Most 20 hetes vagyok, és egy-egy erősebb mozdulatát már kívülről is érzem.
2010. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!