Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 30 év fölött szült először...

Aki 30 év fölött szült először nem érzi néha, hogy jobb lett volna hamarabb szülni?

Figyelt kérdés
Én 32 évesen szültem és néha elmélázunk a férjemmel azon, hogy jobb lett volna hamarabb családot alapítani. De ha az anyagi helyzetünkbe gondolunk bele, akkor viszont jó döntés volt.
2009. júl. 9. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 32 évesen szültem, s ugyanazt érzem,mint Te!Persze nem bánom,h így alakult az életem, de sok dolog miatt jobb lett volna. Gyorsabban regenerálódtunk volna szülés után,és sokkal fiatalabbak lettünk volna,mikor már nagyobb lesz a gyerkőc. De mikor ezekre gondolok,eszembe jut, h pár évvel ezelőtt még nem tudtunk volna ennyi mindent megadni a Kisfiamnak, no meg ha előbb születeik (kicsit furán hangzik) nem Ő lenne. És érett fejjel, lenyugodva 30 felett talán sokkal jobban tudjuk nevelni...:-)
2009. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 31 évesen szültem.

Most azt mondom, hogy ha tudtam volna, hogy ilyen érzés anyának lenni, akkor már 18 évesen szültem volna. De ha akkor szültem volna, akkor nem így fogtam volna fel, mint most.

2009. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 33 évesen szültem. Nem érzem úgy, hogy hamarabb kellett volna. Néha még most is hülyegyereknek érzem magam:-) Ez így jó. Úgy gondolom, semmi nem véletlen az életben, ez így volt megírva. Igaza van az egyik hozzászólónak, akkor biztos nem a mi kis drága kislányunkat kaptuk volna!
2009. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 33 évesen szültem az elsőt. A férjemet 30 évesen ismertem meg, és mivel előtte senkinek nem akartam gyereket szülni, így nem érzek ilyesmit. Viszont ha hamarabb ismertem volna a férjemet, valószínűleg korábban is bevállaltam volna a babát.
2009. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm anyukája 35 évesen szült és tudatosan cselekedett így, mert úgy gondolta, addigra már biztosan lesz egzisztenciája, fix munkahelye, rendes képzettsége -így is lett. Ráadásul a gyerek fiatalít, ez a hölgy is egy végtelenül jó fej, majdhogynem együtt bulizott velünk annak idején. :)
2009. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34 vagyok, 6 hete szültem. Jobb lett volna hamarabb, abból a szempontból, hogy másik babát is szeretnénk és ne legyünk már öregek, mire ők felnőnek ill. a nagyszülők (az én szüleim) is lássák még felnőni is. Viszont agyilag nem voltam még érett korábban, és majdnem egy évet vártunk a kislányunkra.
2009. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!