Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is úgy néz ki a...

Szerintetek is úgy néz ki a hasam, mint egy két hónapos kismamának? Nem lehetek az, hisz minden hónapban megjött, és múlt hónapban csináltam tesztet is, ami negatív lett.Csak ilyen megjegyzést kaptam.

Figyelt kérdés
[link]
2023. márc. 21. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ja, pont úgy. MIvel 8 hetes terhesség pont ennyire látszik: semennyire.
2023. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
4 hónapos terhes vagyok, még laposabb is a hasam, mert 3 hónapja kígyóuborkán élek, kb minden mástól hányok. :D Aki ezt mondta neked az egy patkány, de ettől nem vagy még terhes.
2023. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
99%
Két hónapos terhesség nem látszik senkinél!
2023. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Így kaptam a megjegyzést, azért tettem fel ilyen módon a kérdést. Akkor javítanám úgy a kérdésem, hogy tényleg úgy néz-e ki a hasam, mint egy kismamának?
2023. márc. 21. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tök lapos hasad van.
2023. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem. A szemedet viszont megnézetném!
2023. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a 18. hét környékéről van olyan képünk, hogy a férjemmel vacsi után egymással szemben állunk és nézzük kinek nagyobb a hasa.


A férjem nem éri el alulról a normál tartományt BMI szerint, és mint a nagyon vékony embereknek általában, neki is akkora lesz evés után a hasa, mint egy 18 hetes kismamának. Ez teljesen normális jelenség.


Azt jelenti, hogy olyan vékony vagy hogyha régen voltál kakilni vagy sokat ettél, még az is meglátszik a hasadon. Ezzel nem lehet mit csinálni, ha fogysz, csak rosszabb. A bikini modellek fotózás előtt pl. 16 órával már nem esznek, csak folyékonyat isznak, mert különben “terhesnek tűnnének”.

2023. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8-as vagyok. A képen nincs hasad csak próbáltam kitalálni, hogy miért mondhatta bárki ezt rád, és arra jutottam, hogy talán előtte ettél vagy ilyesmi.
2023. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as jól leírta. Én is sovány alkat vagyok. Ha teleeszem magam, akkor lesz egy kis pocakom, kb olyan, mint a tiéd. A 8 hetes terhesség meg nem látszik, hiszen az embrió olyankor még csak néhány mm. Szóval butaságot mondtak neked.
2023. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!