Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13+1 hetesen 2mm-es nyaki...

13+1 hetesen 2mm-es nyaki redő miatt csinaltattunk PrenaTestet, kinek mikor lett eredmény? Hány nap kb?

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön vették le a vért, nagyon izgulunk..

2023. márc. 21. 20:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Prenatest plus-t csinaltattuk az kimaradt.
2023. márc. 21. 20:01
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 7 munkanap volt.
2023. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
SMS-Ben fognak kódot küldeni? Vagy hívnak?
2023. márc. 21. 20:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is 7 munkanap volt, én nem kaptam sms-ben kódot, csak értesítést, hogy kész van. Fel kellett hívnom a klinika genetikai tanácsadóját, ők mondták, hogy minden rendben és átküldték e-mailben.
2023. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2mm soknak számít ?

Bocsi a hülye kérdésért de nálunk is annyi volt és azt mondták tökéletes érték! Egyenként makk egészséges lányom született!

2023. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5. A normál érték felső tartománya
2023. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön élek, akkor úgy látszik itt más a helyzet! Azt mondták 3 mm-nél kell aggódni 3,5 felett van baj!

Remélem a kérdezőt az én tapasztalatom megnyugtatja picit! Szorítok, hogy minden ok legyen. 🙏🏻

2023. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem 2mm feletti tarkoredovel rendelkezett, az egyik már megszuletett és makk egészséges, a másikat még várjuk, de semmi más értéke nem utal gondra. Én is 3mm-ről tudtam, hogy ott már vizsgálódni kell, és ott is még a babák többsége (!) egészséges. Kromoszóma hibával született baba van sajnos az ismerősi körömben kettő is, mindkettőnek olyan tarkoredoje volt, hogy nem kellett mérni, ránézésre tudni lehetett, hogy baj van... (4,5 és 5 mm-es tarkoredok)
2023. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is 3-3,5 mm-t tudtam felső határnak. Nagyon eladók mostanában a fizetős tesztek. 😔
2023. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt olvastam..

Első orvos ahol voltam nagyon ránk ijesztett 4,7mm mért, kb. 2 perc alatt megállapította, amire azt mondták utána hogy teljesen rosszul mért az orvos és értékelhetetlen képek ,azután 2 orvoshoz is elmentem mindkettő 2mm mért.

Egyik orvos azt mondta hogy ez és épp a határon van, a másik azt hogy szerinte normális de nem írja felül az előző orvos leletét, úgyhogy megnyugtataskepp megcsináltattuk..

2023. márc. 21. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!