Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi számít alacsony T4 értéknek...

Mi számít alacsony T4 értéknek?Tsh rendben van.

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam és szakértők véleménye is különbözik,de van itt olyan akinek kicsit alacsony volt az T4 értéke és ettől függetlenül értelmes,okos gyerkőc lett(tudom ez kicsit durva,de nekem azt mondta egy endokrinologus,hogy hát nem biztos,hogy a legjobb tanuló lesz emiatt,hogy most viccelődött vagy komolyság volt benne,nem tudom).Az értékem a 11,7pmol/l 11,5pmol/l a határ.4 hónapos terhesen volt ennyi az értékem.Letroxot szedtem a terhesség eleje óta és így is alacsony lett.17pmol/l-ről indult.Köszönöm aki tud segíteni vagy egy kicsit megnyugtatni:(

Sok rosszat olvastam,hogy ha nem jó a T4 akkor az milyen problémát okozhat és kicsit beforgattaam magam.


2023. márc. 21. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A 17 már egyáltalán nem alacsony.
2023. máj. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,az elvileg jó,de a 11 körüli már alacsony,a 17 csak a terhesség legelején volt.
2023. máj. 6. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!