Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem találnak méhen belüli...

Bogica0616 kérdése:

Nem találnak méhen belüli terhességet, mégis 33280ml/U a hcg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Március 4.-Én pozitív volt a tesztem. Egy kicsit nehezen erősödött. De rá 3 napra már látszódott, hogy erősödik. Ma voltam orvosnál. Nem látott semmit a méhemben. 3 hétre hívott vissza kontrollra. De hcg vérvételt kért. Megjött az eredmény 33280ml/U. Kb mensitől 6-7. Hétben járok. Erős, bénító fájdalmam nincs, vérezni nem verték. De egy kicsit fáj az oldalam, még görcsőlgetek. Kicsit a lábam is fáj. Nagyon félek, hogy méhen kívüli és nem csak rossz volt a gépe.
2023. márc. 21. 21:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék másik dokihoz is, nem várnék 3 hetet, ha esélyes a méhenkívüli is.
2023. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Próbálj meg új időpontot kérni jövő hétre, vagy menj be a sürgősségire a napokban.
2023. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz gépe kéne legyen, hogy méhen belül ne lásson meg egy 6-7 hetes terhességet.
2023. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen magas HCG-nél én se szórakoznék. Csináltatnék rendes uh-t, ha SEMMIT nem látott.

Amúgy én ezt nem teljesen értem. Ilyenkor nem keresik méhen kívül? 6 hetesen már bárhol is van, látszódni kéne valaminek.

2023. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem lát semmit. Nem a legjobb a gép. 5000 hcg alatt nem lát vele semmit. Medicovernél voltam. Úgyhogy kizárt, hogy rossz a gép. Max az orvos... Menjek vissza 3 hét múlva, de nézessek hcgt. Hogy keresett e méhen kívül is nem tudom, nem mondta,de azt igen a páromnak, hogy méhen kívüli terhességnek kicsi az eselye. Szabályos az ovárium azt is mondta. Holnap felhívom.
2023. márc. 21. 21:44
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Össze is keverhették esetleg az eredményed máséval én azért ennek adnék egy esélyt.

Vagy méhenkívüli.Illetve vannak daganatok amiknek semmi köze a terhességhez, de emelik a hcg szintet.

Biztos nem várnék még 3 hetet.Az is komoly veszély, ha méhenkívüli terhessen valahol beágyazódva nő a baba, mert az is tud olyan kárt tenni benned, hogy akár bele is halhatsz.

Abban biztos lehetsz, hogy ha terhesség is, azt ha méhen belül van már látta volna az orvos.

2023. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Előző kérdésedhez is írtam az imént, holnap mindenképp keress másik orvost, aki azonnal fogad, ha méhen kívül van, súlyos következményekkel járhat.
2023. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát az az orvos, aki 33 ezres HCG-nél sem méhen belül, sem méhen kívül nem látja a terhességet, az egy dilettáns idióta. Arról nem is beszélve, hogy 3 hét múlva hívott vissza.

Sürgősen menj el máshová. Ilyen HCG szintnél valahol látszódnia kell.

2023. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Azt fogom tenni.
2023. márc. 21. 22:47
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap azért felhívom. Szerintem nem lehetett elég alapos. De lehet panaszt is teszek.
2023. márc. 21. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!