Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor éreztétek elsőnek a...

Mikor éreztétek elsőnek a baba mozgását? És merre, hol?

Figyelt kérdés
14+2 kismama vagyok.
2023. márc. 22. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsonek 20 hetesen es akkor meg nagyon lent, a koldokom alatt, inkabb a szemeremdombhoz kozelebb es kb kozepen.


De elso baba volt es a lepeny mellsofali, igy nehezen ereztem. Utana is a 24. hetig nem ereztem naponta, csak kb 2-4 naponta. Aggodtam is rendesen, de minden oke volt. 24. het utan meg mar napi tobbszor is ereztem.

2023. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. 🙂
2023. márc. 22. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
18. héten
2023. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Az első kettőt 15 hetesen éreztem először, nagyon lent, szinte a szeméremcsont felett. De akkor meg ritkán. A harmadikat a 17. héten éreztem csak, furcsa is volt, hogy ennyivel később. Viszont őt onnantól kezdve minden nap éreztem többször is.
2023. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ikreket a 20. héten éreztem először de azt már nem tudom, hogy hol. A másodikat a 16. héten lent, bal oldalt és olyan volt mintha valaki megbökne az ujjával.
2023. márc. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az elsőt már 14 hetesen éreztem, egyértelmű volt, nem csak valami finom kis buborékolás, hanem tényleg mintha belülről megböktek volna a hasam aljában. Ha háton feküdtem, úgy éreztem először csak. Most a másodikkal már lassan 16 hetes vagyok, de még semmit nem éreztem.
2023. márc. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!