Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harántfekvéses baba, mellső...

Szaffi_oO kérdése:

Harántfekvéses baba, mellső fali lepénnyel. Mikor és hol éreztétek a baba mozgását?

Figyelt kérdés

Szaisztok!

A 21.hétben járok a második babámmal.Harántfekvéses,mellső fali lepénnyel.

Nem igazán érzem még mozogni.Nagyon néha..Az első kislányomat már korábban éreztem.

A baba jól van, ultrahangon mindig ficánkol,a szívhangot is megtalálom gyorsan mindig..

Volt valaki hasonlóan?

Mikor kezdtétek határozottan és rendszeresen érezni a babát?

Eléggé el vagyok kenődve :(



2021. nov. 11. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességem ugyan így volt mint neked,mozgás téren viszont eltérő.

Az első terhességemnél az első mozgásokat 22-24 hét között éreztem igazán.Nem is volt egy mocorgós,legfeljebb amikor megpiszkálták ultrahangon.Valahol 30.hét környékén indult neki mozogni.


A mostani terhességemmel 16.hét óta érzek mozgást.

19.hét óta ez annyira erős lett,hogy kb tudom mit csinál odabent.😒

Most 23 hetes vagyok,most még látszik is (!).

Úgyhogy nagyon eltérő minden terhesség,ne aggódj,nincs semmi gond.Csak megúszol egy pár kellemetlenséget még,és kényelmesebben tudsz aludni.Szívesen cserélek,hetek óta sehogy nem jó feküdni és aludni se neki,se nekem,bőven ráérne 30.hét után ENNYIRE piszkálni.. x)

2021. nov. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél elkenődve,mert jó anya vagy és babádnak se lesz baja. Szerencsés vagy,mert sokáig tudsz pihenni aludni,ha baba nagyobb már kevesebet alszol.
2021. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az első babám sajtkukac volt,kint is izgő mozgó..

Ő végig koponya végű volt,a lepény is hátul volt.. Szóval intenzívebben éreztem őt.

Azt hittem ilyenkorra már teljesen érezzük..:/


Pihenni amúgy így se tudok a kislányomtól 😃

A hasam meg elég nagy így is,szóval csak a mocorgás marad el :(

2021. nov. 12. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!