Ez jósló fájás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tapasztalt anyukák, kismamák, segítséget szeretnék kérni.


15 percig is tart egy jósló fájás?


Menstruációs szerű fájdalom két oldalt, végbél felé sugárzó, kicsit combtőbe is.


Kibírható simán. Baba mozog. Nem tudom, hogy van e ebben valami görbe, ugyan olyan érzésnek érzem 15 perce.


38 hetes vagyok ma, a kisbaba méretei alapján 40 hetes. Lehet, hogy már szűkös a helye és ki szeretne bújni?


A hasam anyukámék szerint már lent van.



2023. márc. 26. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy erted, hogy 15 percig tart? Marmint 15 percenkent jon egy fajas? Vagy folyamatosan faj 15 percig?


Amugy furodj le. Ha rendszerezodnek a fajasok valamennyire, akkor az mar nem joslo.

2023. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Folyamatosan fájt valamennyire kB 30 percig. Eddig még nem volt ilyen érzésem.
2023. márc. 26. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak nyom valamit a pici!

Zuhanyoztam meleg vízzel ha elmúlik minden ok! Egyébként a joslonal az egész has megkeményedik és nem tart 1percig sem, rendszertelen és pihenésre illetve zuhanyra elmúlik! A 15-30 perc egyhuzamba elég fura!

2023. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!