Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez haskeményedés, jósló?

Ez haskeményedés, jósló?

Figyelt kérdés

Első babámat várom. Olyan mintha fel lennék puffadva kegyetlenül és kemény a hasam. Ez az a tipikus haskeményedés?

Messzi szerű enyhe görcs, mint amikor még fog jönni, olyan érzés. Ez jósló? Bocsi nem tudom mit kellene éreznem.



2023. márc. 8. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a haskeményedés jön, aztán megy. Kb 1 percig tart.

Van, hogy erősebb, van hogy gyengébb.


A jóslónál görcsöket érzek mellé, olyan mensi szerűeket.

33.hét óta tart mindez, 40 hetes vagyok 😄

2023. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A haskeményedés nem folyamatos, hanem ahogy az első írja, jön aztán megy. Pont olyan, mint vajúdáskor egy fájás, összehúzódás. Csak vajúdáskor nagyon fáj, amíg csak terhesség alatti haskeményedés, akkor csak kellemetlen meg kényelmetlen. Nekem mindkét terhességemnél már a 18-20. héttől naponta több ilyen keményedésem van.

Én a jóslót nem tudom elképzelni, hogy mi lehet, ha nem a haskeményedés. :D mármint mivel a keményedés nekem egy az egyben olyan, mint mikor vajúdtam, csak ugye most még fájdalom nélkül, így az én értelmezésemben a jósló egyenlő a haskeményedéssel…

2023. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!