Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen a terhes hányinger,vagy...

Ilyen a terhes hányinger,vagy ez más?

Figyelt kérdés
Nekem nem csak hányingerem van, hanem úgy érzem, mintha rossz lenne a gyomrom, ahogy van. Sokszor savas, puffadok, hasmenésem van, szóval nem csak émelygős érzésem van, ahogy képzeltem, hanem olyan, mintha tényleg beteg lennék. 1 hete tart, nem tudom eldönteni, hogy terhes tünet, vagy benyaltam valamit.
2023. márc. 27. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasonló a két állapot (terhes és gyomorrontás), de ha terhes vagy akkor nincs hasmenés, a terhességi teszt pedig pozitív, amíg nem poz a teszt addig nincs terhességi hányinger.
2023. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bogica0616 ***** válasza:
100%
Ha van pozitív teszted akkor, lehet terhes tünet, ha nincs pozitív teszted, nem terhes tünet.
2023. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jajj az biztos, hogy terhes vagyok, már a 8. héten járok (vagyis bízom benne, hogy még minden rendben). Csak nem ilyennek képzeltem, és nem tudom eldönteni, hogy gyomorrontásom van, vagy ez az, amit mindenki emleget.
2023. márc. 27. 15:11
 4/8 Bogica0616 ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem is híg a székletem, több mint 1 hete. Hányni még nem hánytam. De kb egész nap émejgek. Duzzad a mellem, de már nem annyira mint az elején. És a rossz közérzetem is javúl. Enni semmit nem kívánok. 5 napja voltam orvosnál akkor voltam 6 hetes. 2 nap múlva megyek újra. Majd kiderül akkor...
2023. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem hányingerem nem volt de puffadtam, rossz komfort érzet, hasmenés.. nem esett jól semmi. Mint aki benyelt valami vírust pedig ez a terhessétől volt.
2023. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a 13.hétig hànytam és ment a hasam a 2. babámmal. 12kg-t fogytam
2023. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan érzés volt, mintha egyfolytában másnapos lennèk, ez időnként felerősödött, akkor hánytam is,de az állandó émelygés kb a 16. hetig megmaradt.
2023. márc. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél más. Nekem csak hányingerem volt, sosem hánytam (remelem nem is fogok így 15hetesen már). Mint akinek felkavarodott a gyomra, de igazán oklendezos dolog nem volt, csak hányinger, és folyton savanyú dolgokkal akartam csillapítani.
2023. márc. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!