Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+1 hetes terhes vagyok, uh-n...

5+1 hetes terhes vagyok, uh-n látható 7,5 mm petezsák, ovális formájú, benne szikhólyag, embrió nem látható?

Figyelt kérdés
Valakinek hasonló volt? Nagy gond az ovális petezsák?
2023. márc. 27. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
5+1 hetesen mégis mit szerettél volna többet? Szikhólyag van, az jó. 5 hetesen ne várj embriót meg szívműködést...
2023. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, hanem hogy valakinek volt-e ovális petezsák és gond volt-e azzal a terhességgel.
2023. márc. 27. 15:59
 3/10 A kérdező kommentje:
Múlt héten egyébként egy másik orvoshoz voltam, akkor lehettem 4+5 napos kb… pecsételtem. Uh-n azt mondták nincs semmi a petezsákban, nincs szívműködés, ki kell pucolni… nem engedtem. Mára megjelent a szikhólyag!🙂
2023. márc. 27. 16:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én múlt héten voltam UH-n, szintén pont 5+1,

"szabályos intakt petezsák: 6,9 mm, benne szikhólyag látható"


Amúgy az uh fotón ovális alakja van. Szerintem ez normális.

2023. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

3 terhességem volt. Amikor a doki azt mondta, hogy ovális, akkor el is vetéltem.

De laikusként, kép alapján ugyan olyan volt, mint a másik 2

2023. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4+5 naposan nem is lesz szívműködés
2023. márc. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond az ovális petezsák, nekem se az volt a leleten, hogy “szabályos petezsák”. 5hét6 naposan csepp alakú volt a petezsák, benne embrioecho sejthető. Az orvos annyit mondott, hogy vagy korai graviditas vagy missed ab.-ra gyanakszik és már kezdte mondani, hogy, ha az akkor ki kell szedni, mert magától nem távozik stb… Nagyon megijesztett. Következő vizsgálaton, ami 1 hét múlva volt már egyértelműen látszódott az embrio, pulzált a szívcső. Azóta már 28 hetes elmúlt a magzat és minden rendben van.
2023. márc. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Persze, hogy nem lesz 4+5 naposan szivmukodes, az uj uh-s csak fogta a fejet mikor mondtuk, mondta Isten őrizz’ barmit is csinalni… én meg ideges vagyok ahanyszor eszembe jut.. akkor az elso uh-n zavaros volt a petezsák, nem fekete volt. És üres. És a formája is szabálytalan volt. Ezekre hagyatkozott, azert akarta megszakítani a valoszinuleg élő terhességemet!😳

2023. márc. 28. 11:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett végül az ovális petezsákból? Van baba?
2023. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen 6+2 naposan szabályos petezsák volt, embrió szívműködéssel😊
2023. ápr. 7. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!