Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használtátok már a PreMom...

Használtátok már a PreMom alkalmazást hcg tesztnél arány meghatározásra is? Ha igen, mennyire megbízhatónak találtátok? Ovuteszttel jol működik, szépen mutatta eddig az emelkedést, csökkenést, emiatt gondoltam kipróbálni, hátha ennél is beválik.

Figyelt kérdés

Szeretem tudni mi történik velem, és nem a megfigyeléseimre hagyatkozni, mert azok eléggé félre tudnak vinni sajnos.Nogyogyaszbmindent rendben talált, de ha valami bibi van velem,remélem ez segíthet rávilágítani.

Előre is köszi!



2023. márc. 28. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éve próbálkozunk, minden hónapban ovutesztelek 3 alkalmazással, de pozitív hcg tesztet eszembe se jutott premommal beolvasni.


Amikor pozitív egy hcg teszt az egyértelműen pozitív. Szabad szemmel is egyértelműen látszik. Ha 2 naponta tesztelsz reggeli első pisiből látszani fog az erősödés és a 3. tesztnél már erősebb lesz a tesztcsík mint a kontroll, szóval feleslegessé válik folytatni a tesztelgetést.



Hcg teszt beolvasásból nem fog kiderülni semmi "bibi"... Az ha pozitív terhes vagy ha nem akkor nem vagy terhes, de hogy miért nem vagy azt nem fogja megmondani se a teszt se az applikáció. Nem tudom mire akarnál ezzel kilyukadni....

2023. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából ha lenne kémiai terhesség, azt szeretném felfedezni, mert az már utalhat gondra, és szükséges lehet gyógyszer, vagy további, akar endokrinológiai vizsgálat. A legutóbbi alkalom gyanússá vált a dokinál és nekem is, mert 7 napig tartó, erős vérzésem volt alvadt vér darabokkal.


Sok helyen, sőt, kb mindenhol azt kommunikálják, hogy alig látható, meg halvány csíkos hcg teszt is pozinak számít. Az első nem mindenkinek jól látható a fellelt tapasztalatok alapján.


Köszi, akkor 2 naponta tesztelek maxi!


Egyébként az lh tesztek "értelmezése" miatt kezdtem a premomot használni, hogy egyszerű legyen követni, hogy hol tartok épp. És mivel arra bevált, gondoltam ugyanezen elv alapján nézhetnek a másikat is. Egy próbát megér, úgy gondoltam.

2023. márc. 28. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. A 2 naponta tesztelést arra értettem ha már pozitív a teszt.



Nekem volt kémiai terhességem, az nem olyan volt szabad szemmel nem látható a csík aztán megjön... Egyértelműen pozitív volt, csak nem erősödött. 2 hetet késett amire megjött.


Mióta próbálkoztok?

Ha több mint egy éve (vagy 35 év felett több kint fél éve) akkor ez önmagában indokolja a kivizsgálást, nem kell kémiai terhességeket keresgélni. (Amúgy a kémiai terhesség nem számít semminek, se veteléséknek se semminek, ha 100 kémiai terhességed van az orvosilag pont olyan mintha 100 teljesen sikertelen ciklusod lett volna, pont ugyanazok a kivizsgálások kellenek mindkét esetben. Nincs különbség, szóval felesleges kimutatni szinte nem létező terhességeket.)


Ha meg nem próbálkozok még egy éve ne feszülj rá ennyire. Ha nagyon nem bírsz magaddal akkor is több értelme van elmenni egy hormon vérvételre, esetleg cukor terhelésre, mint szellemcsíkokat keresgélni a teszteken. Egy szellem síkos tesztből nem fog kiderülni mi a probléma.

2023. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom! ;(

Már majdnem 40 vagyok, párom afolotti.

Jarkalok kivizsgálásra, a korábbi cisztasodasaim miatt, nomeg azért, hogy, hormonügyileg ne legyek akadálya a dolgoknak.

Én sajnos ilyen vagyok, hogy mindennek utána megyek, tervezek, szervezek. 😵 Ami nem mindig jön ki jól. 😵

2023. márc. 28. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már majdnem 40 vagy akkor meddőségi központ!

Van ahol amúgy is várólista van.


Mindenki azt gondolja még ráér, meg van aki simán szül 40 felett.... Van aki igen, de aki nem ilyen szerencsés annak minél előbb kezelés kell, mert 40 felett rohamosan romlanak az esélyek.


Nemsokára 43 évre csökkentik a lombik korhatárt is.

(A környező országokban 39 év a közfinnanszírozott lombikok felső korhatára, nem véletlenül.)

2023. márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért előtte még megjarok egy endokrinológust, ha még 2-3 hónap múlva sem történik semmi.

38 voltam, mikor született az első babank, ezért reménykedem, hátha összejön.


Jesszuska, 43-ra?! 😲 És lehet pont akkor, mikor szükségem lenne rá. Pöpec 😵😰

2023. márc. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!