Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig dolgoznátok olyan...

Meddig dolgoznátok olyan helyen,ahol a 8 órát végig kell állni és időnként nehezeket (kb 15kg) kell emelni?

Figyelt kérdés
Veszélyeztetett terhes vagyok,és egyre nehezebben bírom,nagyon fájnak a lábaim. 15 hetes vagyok.
2023. márc. 28. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyeztetett terhesként már régen táppénzre kellett volna, hogy vegyen az orvosod ilyen munkakör mellett.
2023. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Alá se írnám a szerződést.
2023. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha veszélyeztetett vagy, hogyhogy nem vagy táppénzen? Minden percben elvetélhetsz, basszus, nem hiszem el, hogy ezt az orvosod nem mondta el.
2023. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha veszélyeztetett vagy az orvosod írt erről egy javallatot amit a háziorvosnak megmutatva kiír tp-re.

Egyészséges terhességnél végig dolgoztam.

Veszélyeztetettnél pedig 10 hétig (akkor véreztem és írt ki az orvos)

2023. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, miért vagy veszélysztetett...

Én az egészséges terhességemmel is az voltam, csak mert volt elötte egy vetélésem.


Addig dolgoznék, míg bírom

2023. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszélyeztetett terhesként 32. hétig dolgoztam tesco vevőszolgálaton. Napi 8-10-13 órás műszakok voltak, mikrókat, láncfűrészeket kellett emelgetni.

Ha veszélyeztett vagy valójában akkor már nem kellene dolgozni

2023. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ikreket vártam, amiatt voltam veszélyeztetett. Hasonló munkaköröm volt, napi 9 óra állás, emelgetés. 9 hetesen mentem el táppénzre, a munkáltatóm “küldött”, pont ezért, hogy nehogy bármi baj legyen belőle.
2023. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Te komolyan veszélyeztetett terhesként ilyen munkakörben dolgozol és csak most jut eszedbe, hogy lehet nem kellene?
2023. márc. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mekiben dolgoztam, 30. hétig. Mondjuk én csak utána lettem veszélyeztett. Neked, ha alapból veszélyeztetett vagy, nem szabadna ilyen helyen dolgozni. Doki mit mond?
2023. márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok de en nem terhesen sem birok 30 percnel tobbet allni.😐 terhesen sokadt fekudtem, ultem. Gerinc serves vagyok, es 20 perc utan mar dagad a vadlim igy 40 fele terhesseg nelkul is. En irodai ulo munkat se birtam 15 het utan mert nyomodott a hasam es nem volt kenyelmes. Nem semmi amit vegignyom nemelyik no terhesen...

Menj nyugodtan tappenzre, pihenj, keszulodj. Annyi jo kis hobbi kikapcsolodas van. Ez megjar.

2023. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!