Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam a kórházba 12 hetes...

Voltam a kórházba 12 hetes UH-n. 4mm lett a nyaki redő, orrcsont 1,3. Kb 5 peecig tartott a vizsgálat. Se szívhangot nem néztek kb 3 adatot írtak a papíromra. Elvileg rosszul feküdt és alig tudta megmértni. Normális ez h ennyire könnyen veszik ezt?

Figyelt kérdés

2023. márc. 28. 20:42
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Szerintem ne idegeskedj nem lesz semmi baja a babádnak. :) Az én babám is rosszul feküdt sőt össze is volt kuporodva a főorvos azt mondta ettől is merhetnek kisebb vagy nagyobb adatot. De a mai világba már azon sem lepődnék meg ha sokakat csak azért vizsgálnak meg ilyen nem törődöm módon hogy el menjen magánba és dobálja ki a pénzt az ablakon. Soha senkinél a családomba nem volt semmi hasonló betegség a páromnál sem. Nekem azt mondta azt UH-s doki hogy ha megjön a Down véreredmény és az negatív akkor 18. Héten menjek magánba és ott megvizsgálják a szívét.
2023. márc. 29. 11:50
 22/25 anonim ***** válasza:
A Down szindróma nem örökletes rendellenesség, hibás sejt osztódás következménye így sajnos az, hogy volt e vagy sem a családban semmit nem jelent, csak megtörténik.
2023. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Megszületett a kisfiam október 8-án 3700 grammal és teljesen egészségesen... (csak ha valaki ebbe lenne és olvassa azért írom.) 🙂
jan. 4. 14:18
 24/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

nagyon gratulálok! Én voltam a 3,2-es tarkóredő értékkel. Nekem is megszületett a babóca szeptemberben és egészséges lett. 🥹🩵

márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Ohh de jó. Sok egészséget nektek. Örülök hogy nálatok is minden renben van🥰🥰
ápr. 17. 00:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!