Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy a fogamzásgátló miatt nem tudott lefogyni?

Figyelt kérdés
Én nagyon töröm magam, de egyszerűen alig mennek le a kilók.. Lehet a fogamzásgátló az oka? Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2016. jan. 21. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Fogamzásgátlótól csak elhízni lehet. 2 év alatt akkora segged lesz, hogy 2 wc-re kell ráülnöd ha rádjön a szükség.
2016. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

a mai fogamzásgátlóknak már nagyon alacsony a hormontartalmuk. elvileg nem szabadna a súlyodba beleakavtkoznia, ezt alá is tudom támasztani, évek óta szedem és nem híztam meg tőle.

de hogyha te ilyet tapasztalsz, beszéld meg a nőgyógyásszal. az is lehet,hogy egy másik fajtájú, másabb összetételű beválna.

de mondom , elvileg már nem szabadna meghízni tőle. de anyáink korában még tényleg olyan volt,hogy el lehetett hízni miatta. ma már fejlődött annyit az orvostudomány..

2016. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem merem kijelenteni, hogy a fogamzásgátlótól kezdtem el hízni, de tény, hogy akkor szaladtak fel kilók, mikor elkezdtem szedni. Azóta is szedem és már le is adtam a plusz kilókat. Tehát tudtam fogyni mellette.
2016. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az előző fajta fogamzásgátlómtól semmi bajom nem volt.(ingadozott a súlyom, de nagyon könnyen le tudtam fogyni)

Aztán azt mondta az orvos, hogy váltani kell tablettát. Meghíztam (nem a tablettától, hanem mert sokat ettem :D), de most sokkal nehezebben tudom leadni a kilókat, mint amikor nem szedtem gyógyszert.

2016. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. Nem értem, szerintem elég egyértelmű volt a kérdésem, miszerint már SZEDEM a tabit és nem tudok fogyni, az volt a kérdésem, hogy lehet e ez az oka, nem az, hogy mivan ha elkezdem szedni (?!?!).. Na mindegy.


Köszönöm a többieknek a hozzászólást.

2016. jan. 30. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!