Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csiklóorgazmus utáni pisilésko...

Csiklóorgazmus utáni pisiléskor enyhe rózsaszínes volt a wc papír? Miért?

Figyelt kérdés

Hetek óta türtőztetem magam, máig bírtam. Behatolás nem volt, csakis csiklóorgazmus.


Mitől lehetett rózsaszínes? Valami baj történhetett?


6 hkm



2023. ápr. 4. 23:14
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
85%

6hetesen ha semmit nem.lát akkor az nem életképes!

Nem.a te hibád . Ha nincs orgazmus akkor is elkezdesz verezni mert beindul a vetélés!

2023. ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:

2 hét múlvára kaptam 1.UH-ra időpontot, úgyhogy orvos ma fog látni először.


Hát nem tudom. Minden kavarog a fejemben. Ha nem lett volna orgazmus, akkor is elment volna?

2023. ápr. 5. 08:44
 13/67 anonim ***** válasza:
100%

Ha vetélés akkor igen. De lehet hogy csak valami kis semmiség.

Egészséges terhességnél ne. Okoz gondot a házasélet/orgazmus.

Nem te okoztál bajt ha egyáltalán az van!

2023. ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 A kérdező kommentje:
Nem tudok másra gondolni, mi más lehet?
2023. ápr. 5. 08:51
 15/67 anonim ***** válasza:
100%

Hematóma , méhszájseb,progeszteron hiány.... rengeteg más oka is lehet. Sokan véreznek,barnáznak ez első hetekben.

27 hetesen vérzéssel kórházba kerültem. Semmi látható oka nem volt. Pusztán csak elpattant egy ér.


2 vetélés után is azt mondom hogy ha gond van sem tuddz semmit csinálni!

A progeszteron se mindig használ bár azt biztos kapni fogsz.

2023. ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
93%
Önmagában kis mennyiségű vérzés még nem feltétlenül nagy gond. Nagy mennyiségű vérzésnél és erős hasi görccsel már azonnal orvoshoz kell fordulni. Amúgy ne okold magad, egyáltalán nem biztos, hogy az orgazmus okozta, lehet hogy amúgy is megtörtént volna ez, sőt biztos.
2023. ápr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
100%
Jobban vagy?
2023. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:

Fekszem, most voltam mosdóban. Hasam nem fáj és most a wc papír sem volt véres.


Szerintetek.

2023. ápr. 5. 09:21
 19/67 A kérdező kommentje:
Szerintetek után kérdőjel akart lenni.
2023. ápr. 5. 09:22
 20/67 anonim ***** válasza:
100%
Először is nyugodj le és azonnal fejezd be az önsanyargatàst!!! Terhesség alatt lehet szexelni. Kivéve, ha a doki az ellenkezőjét nem mondja. Ha ennyi idős terhesen egy orgazmus miatt elvetèlsz, akkor annak így is úgyis vetélés lett volna a vége. Egy egészséges terhesség nem szakad meg egy méhösszehúzódàs miatt. A vérzés egyébként lehet mástól is de nem akarlak áltatni. Èn is rengeteg kérdést olvastam mikor terhes voltam és abba kapaszkodtam, hogy biztos csak hematóma vagy ilyesmi. De sajnos elvetéltem. Nekem is így kezdődött. Hol véreztem kicsit, hol elmúlt... Jobb, ha felkészülsz erre is.
2023. ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!