Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csiklóorgazmus utáni pisilésko...

Csiklóorgazmus utáni pisiléskor enyhe rózsaszínes volt a wc papír? Miért?

Figyelt kérdés

Hetek óta türtőztetem magam, máig bírtam. Behatolás nem volt, csakis csiklóorgazmus.


Mitől lehetett rózsaszínes? Valami baj történhetett?


6 hkm



2023. ápr. 4. 23:14
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:

40-es most éppen se vérzés,se hasi diszkomfort érzés nincs.

Hüvelyit csinált.


De ha a terhességi kort nézzük, akkor a menstr.1.napjától az utolsó napjáig eltelik 1 hét. Akkor most nem inkább csak 5 hetes lennék?

2023. ápr. 5. 17:34
 42/67 anonim ***** válasza:

Ha ilyen hosszú a ciklusod, akkor valószínüleg később termékenyültél meg, később volt ovulációd! Tehát nem felel meg 6 hetesnek a terhességed.

Én vérzés miatt nagyon korán voltam dokihoz, és egyszerűen nem értette szerintem mit lát, mert azt mondta ebből nem lesz semmi, javasolta a műszeres befejezést. Amiből szerencsére nem lett semmi, ugyanis egy hét múlva petezsák + szikhólyag volt, mégegy hét múlva pedig embrió is szívveréssel. Nagyon korai uh-n a petezsák sem volt teljesen kivehető..

2023. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 A kérdező kommentje:

Számításaim illetve az app számítása szerint márc 15.volt a peteérés.


Te mi miatt véreztél? És hány hetesen voltál dokinál?

2023. ápr. 5. 17:44
 44/67 anonim ***** válasza:
100%

Ha március 15.én termékenyültél meg (amit napra pontosan nem lehet megmondani, mert lehetett hamarabb vagy később is 1-2 nappal) akkor a baba még csak 3 hetes, ami normál ciklus esetén 5 hetes terhességnek felel meg.

Én 4 hét 5 naposan voltam először. Progeszteronhiány lehetett, mert a progeszterontól elmúlt és tovább fejlődött a terhesség.

#42 voltam

2023. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nézess magánban egy hcg szintet, az is támpont lehet talán. Legalább annyi kiderül belőle, hogy terhes vagy-e tényleg, és hogy kb hány hetesnek felel meg.
2023. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:
Ha március 15-én fogant +-2 nap....akkor is már latnia kellett volna?
2023. ápr. 5. 18:19
 47/67 anonim ***** válasza:
79%

Igen kérdező ezt jól látod.

Fogantatás után 24 nappal már ver a szive ha minden jól megy. Nyilván akkor mar petezsaknak kellene lenni.

Én sajnos nem fűznék hozzá sok reményt de legyen szerencséd!

2023. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:

Annyit mondott, hogy:

"Van ott valami de az nagyon kicsi egy 6 hetes terhességhez"


De ezzel a ciklussal (amit nem kerdezett meg hany napos) ami 35 nap, nem lehet hogy azert nem latta, mert olyan picike, vagy abban a tudatban volt, hogy 6 hetes es nem maradt meg?


En mondtam neki az elejen,hogy kb.6 hetes lehetek. Valoszinu rosszul szamoltam. Kerdezte utolso menstruaciot(febr.22.) Es bologatott, hogy igen az annyi.

2023. ápr. 5. 19:05
 49/67 anonim ***** válasza:
31%
Nálam 3 nap eltéréssel is hatalmas különbség volt az uh képen nagyon korai terhességnél. Ki tudja… Szerintem bármi lehet…én drukkolok neked…
2023. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
31%

Azt még hozzátenném, hogy 2 különböző géppel néztek, állítólag az is sokat számít.

#49 voltam

2023. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!