Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok a babát?

Megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a párommal albérletben élünk,és kiderült hogy terhes vagyok.Tudom hogy nagyon gáz albérletbe gyereket vállalni és nagyon sokan nem is vállalnátok így babát de olyan régóta szeretnék gyereket és most valóra vált és nem tudom mi legyen.
2023. ápr. 10. 13:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
92%
Kismilliárdnyi ember nevel gyereket nem saját ingatlanban.
2023. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
94%
Ha csak ennyi a "baj", akkor igen.
2023. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
24%

Modellezd le a várható jövőtöket és rá fogsz jönni, hogy

ha 2 személyre 2 fizetésből is csak albérletre futja,

akkor 3 személyre 1 fizetésből mire futja majd??!

2023. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
3as ki mondta egy fizetésből? Meg honnan tudod hogy mennyi tartalékunk van?
2023. ápr. 10. 13:42
 5/62 anonim ***** válasza:
16%

Ez alapján még lehet hogy megtartanám, de gőzerővel próbálnék saját ingatlanhoz jutni, vagy átgondolnám ha kitesznek onnan, akkor hova tudnék menni. Ha elválnánk hova tudnék menni.

Kisállattal meg kisgyerekkel nehezebb albérletet találni.

Amúgy a gyerek nem álmokból lesz, hanem védekezés nélküli együttlétből általában, azon annyira nem kell meglepődni.

Sok erőt kívánok bárhogy is döntesz!

2023. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
85%

Most erre mit lehet mondani?


Nem ismerjük az anyagi háttereteket. Van hova mennetek gyerekkel, ha a tulaj nem engedi, hogy oda vállaljátok a babát és esetleg más albérletbe se engednek be emiatt?


Ha csak 150 ezres albérletet tudtok kibérelni, mert oda engednek be gyerekkel, ki tudjátok fizetni?


Ha apuka lelép/neghal, bármiért egyedül maradsz, neked van hova menned, pl. szülők?


A gyereket nem lehet visszacsinálni, úgyhogy most kell átgondolnotok, meg tudjátok-e oldani hosszútávon a lakhatásotokat akkor is, ha mennetek kell innen. Nem véletlen nem szeret senki albérletbe gyereket vállalni, nagyon bizonytalan.

2023. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
6os igazad van sajnos el kell vetetni
2023. ápr. 10. 13:48
 8/62 anonim ***** válasza:
91%
Albérletben megtartanám. Ha életem egyik legnagyobb döntését a gyakori népével kéne megszavaztatnom nem. Gyerek vagy, ha idegenek véleménye alapján hozod meg a döntésed.
2023. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj de hü@e vagy. A fél ország albérletben él gyerekkel. Régóta vágysz rá, sikerült, erre most elvetetnéd, mert itt valami idióta azt mondta? Itt mindenki irtó jól tudja élni más életét. Mindenki diplomás, van saját háza, 3 autója, 10 millió félre tett pénze és persze mindez már 25 évesen adott, de anyuci pénze nem kell, 30 éves kor felett már nem szülne. Szóval nagy kamu itt mindenki. Mert akinek karrierje van és háza az bizony 35-40 évesen szül, de ugye az itt szentségtörés.

Nem is értem miért idegenekkel akarod ezt eldöntetni? Bár ha itt tartasz értelmileg, lehet tényleg nem kellene még gyerek.

2023. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
92%
Én a helyedbe minél hamarabb beszélnék azzal akitől kibéreltétek a lakást akár telefonon is. Megkérdezni , hogy mit szól a gyerekhez , hogy maradhattok-e igy is.
2023. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!