Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39. és 40. hetesek! Leírjátok,...

39. és 40. hetesek! Leírjátok, hogy vagytok? Előjelek? Semmi? Meleg? Baba? Mikorra vagytok kiírva?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én most kezdem a 39. hetet.Most fordult be a napokban a babám. :-) Már nem is hittem benne.

A meleget nagyon rosszul viselem,éjjelente rettenetesen izzadok.Rengeteg fagyit,hűtött gyümölcsöt eszem,az nagyon jól esik.

Előjelek semmi.Abszolút.A babám kislány lesz,és mindenki azt mondta,a végére kevesebbet mozognak.Na az én lányom erre totálisan rácáfol!

Augusztus 2-re vagyok kiírva.

2009. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,

en is Augusztus 2.-ara vagyok kiirva, kislanyt varok.

Nekem szokott enyhen fajdogalni a hasma, mas elojelt nem tapasztalok. (ja, napok ota tarto enyhebb hasmenes). A meleget nehezen birrom, s nagyon izgulok a szules miatt,

minden jot neketek!

2009. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én 2 nappal korábbra vagyok kiírva: júli 31-re, jövő péntekre.

Na, igen: én is azt olvastam, hogy a végén kevesebbet mozognak, de nekem nagyon gyakorlatoztatja az izmait a Picink! Végülis az apukája is tornászkodott korábban! :)

A meleget én is nagyon nehezen bírom. De nincs most választásunk.

Az alhasamban érzek bizsergető dolgokat néha-néha úgy egy hete már. De egyáltalán nem rendszeresen.

A szüléstől én is kissé félek (na, jó, kicsit jobban), de attól is, hogy ugye, minden rendben lesz vele is, és hogy milyen anyuka leszek én?

2009. júl. 24. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én vasárnapra vagyok kiirva,de semmi jel.

Teljesen zárt méhszáj,a baba ugy mozog odabent hogy sokszor már fáj amit csinál.

Mondjuk mosthogy igy jobban megfigyelem magam mintha ma egy kicsit nyugisabb napja lenne.

Hátha kibujna a héten mert már nagyon várjuk,és az igazat megvalva egy picit már édes teher is.

Amugy nekünk is kislányunk lesz,apa nagy örömére.

Könnyü szülést nektek is csajok.

2009. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!