Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismamák hogy vagytok?...

7 hetes kismamák hogy vagytok? Én nem valami fényesen.🤮🤢 Pláne a reggelek durvák. Főleg, hogy van már egy 2 évesem, akit el is kell látni.🙈 Meséljetek😊

Figyelt kérdés
2023. ápr. 11. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan en mar nem vagyok kismama, ezert bocsi, hogy irok, de eszembe juttatad a masodik gyerekemmel, mikor 9 hetes voltam, es elkaptam meg pluszban egy hanyos-hasmenos virust, mikozben a nagyobbik otthon volt, es a wc-rol sem tudtam kijonni, felallni sem. A viz sem maradt meg bennem. Szerencsemre a szomszedban lako barataink elvittek a nagyot par orara, ameddig a ferjem hazaert, de brutal volt. Addig nekem csak eros hanyibgerem volt, hanyni nem hanytam. Onnantol viszont a 12. hetig szinte minden nap, akkor is, mikor mar nem voltam beteg.


Szep idoszak volt 🤣 Te hogy birod? Kitartast!

2023. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

35 hetes vagyok jelenleg, első terhesség. Az eleje borzalmas volt a szó minden értelmében, szerintem úgy kb 4-5 hónapig folyamatosan csak hánytam mindentől, szóval nálam ez elég sokáig tartott sajnos 😕


Neked pedig kitartást! ♡

2023. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1-es: jujjj az kemény lehetett..🥺😩 Az első gyerekemmel nekem is inkább hányingerem volt, talán 1x hányam..na most nem így van.🤦🏼‍♀️ egész nap kb. nincs kedvem semmihez a kaja sem kell🤢🫣 még bölcsibe jár 12. hétig szeretném, ha menne, de olyan nehéz elvinni a rosszullétektől, hogy hűha.

2-es: na, akkor te nemsokára már babázol❤️ ettől rettegek, hogy sose múlik el…😅 köszii neked pedig könnyű szülést majd😊

2023. ápr. 11. 20:50
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobbulást neked és az olvasóknak!

Engem megkímélt a kisfiam az elején. Egyszer volt egy durva rosszullétem, rá is dőltem a pultra majdnem elájultam a rosszulléttől, na onnastól táppénz volt.

Utána a legvégén 37 héttől jött a gyomorégés mert sosem tudtam mennyi az elég étel a kicsire szűkült gyomromban, úgyhogy félig ülve aludtam az utolsó héten meg mindig volt otthon Rennie... 🤣🤣🤣

2023. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amilyen szép volt a terhességem, olyan nehéz volt a szülés, és az első 2 hónap.

Tulajdonképpen kétszer hánytam, egyszer egy durva köhögő roham tört rám, de már akkor is kb. 30 hetes voltam, a második meg a szülés előtti napon a savam miatt. A pisiléssel voltam állandóan bajban, volt amikor ahogy felálltam ülhettem vissza megint.. :D Illetve a vége felé a savam, de az terhesség nélkül is állandóan..

Kitartást nektek!

2023. ápr. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Hányni nem hányok, de ez az egész napos émelygés kikészít.. annyi “szerencsém” van hogy veszélyeztetett vagyok így legalább nem munka közben kell szenvednem a rosszullét miatt
2023. ápr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Kitartást, a trimeszter végére biztosan jobb lesz! :) Én is 7 hetes vagyok, de eddig még szerencsére elkerültek a komolyabb roszullétek. Nem minden nap, de néha rám tör az émelygés (főleg étkezések után), és az a kategória, hogy valamit csak simán nem kívánok, megszűnt létezni, helyette csak olyan van már, hogy amit nem kívánok, annak még a gondolata is baromi undorító és hányinger. :))
2023. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Köszi szépen 😊

Én is úgy voltam vele hogy szerintem sosem fog elmúlni de 5 hónap után azért csak elmúlt :D


2-es voltam :)

2023. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szintén 7 hetes vagyok, állandóan fáradt… nap közben 2x alszom szabadnapokon. Egész nap hányingerem van, mondjuk még egyszer sem hánytam. Minden ételtől undorodom… Kb 2 napig volt étvágyam, furcsálltam is… na azóta egyáltalán nincs, már semmit nem tudok megenni, amit idáig igen, azt sem. Húsra rá sem bírok nézni.

Másik baba nincs, első terhesség… na viszont a munka…mentőn dolgozom.. Kemény, mikor én magam is épp túlélni próbálok, és menni kell másokon segíteni…főleg hogy mióta terhes vagyok, utazni sem tudok. Mire kórházba érünk sokszor rosszabbul vagyok mint a beteg!😄

2023. ápr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hú, hát munka mellett sem lehet könnyű ez az időszak🫣 Én táppénzen vagyok már, hónap végén mentem volna vissza dolgozni :) nem emlékeztem rá, hogy ennyire nehéz lett volna az első gyereknél az eleje😅 Viszont orvosnál csak egyszer voltam, akkor mérte 5+5 hetesnek a babát szívhang is volt, de csak a 12-heti ultrahangra kell visszamennem. Nálatok is így van?
2023. ápr. 14. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!