Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen kész vagyok.6 hetes...

Teljesen kész vagyok.6 hetes babás vagyok.1 hete van émelygés, ma meg arra ébredtem mintha bazi erős éhség+émelygés lenne, felkeltem és máris öklendeztem. Ez már így is marad?

Figyelt kérdés
Mit lehetne tenni ellene? A munkahelyemen nem tudják, és még nem is nagyon szertném elmondani, mert próbaidős vagyok. (Murphy.1 év sikertelenség után, akkor jött össze mikor új munkahelyem lett ) Mit tegyek hogy ne legyene rosszullétek, vagy legalábbis csillapodjanak?
2008. dec. 29. 06:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet... Egyél egy pár falatot, az általában segíteni szokott. Szedsz terhesvitamint? Az is csillapítja a tüneteket. Állítólag. Ezenkívül a gyömbért szokták még ajánlani (akár gyömbéres keksz, vagy canada dry).
2008. dec. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent nem tudsz tenni,lehet probálkozni magne b6-tal,kekszel.De mondjuk nekem semmi nem használt és erre még tetőzött azzal,hogy sokszor elájultam.Sajnos ezt el kell fogadni,de 12.hét után elmulik.Én annyira rosszul voltam hogy képtelen voltam dolgozni.
2008. dec. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Magne B6 is csökkenti a hányingeres tüneteket, gondolom, amúgy is ajánlotta az orvosod, hogy szedd. (Egyébként a hányinger nem törvényszerű, hogy non-stop van, lehet hogy 3 napig semmi, aztán megint jön.)

Ami a munkahelyet illeti, hát igen... én 5 hónapja dolgoztam az új helyemen, amikor bejelentettem, hogy 3 hónapos terhes vagyok. Hát nem volt nagy ováció... de kit érdekel!!! Én szerencsésen el tudtam titkolni az első 12 hetet, ezt kívánom neked is!

33 hetes

2008. dec. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj hogy már most nem férek bele a gatyáimba,a hasam úgy meg van puffadva,hogy ugynézek ki mint más 3-4 hónapos terhesen,nem vagyok duci,57 kg vagyok 172 cm.-hez
2008. dec. 29. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!