Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kesik a peteeres akkor a...

Ha kesik a peteeres akkor a menstrucio is ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eleg osszetett a dolog mert masfel hetet kesett a peteeresem , egyutt is voltunk a parommal ra 5 napra mentem mas okbol nogyogyaszhoz aki azt mondta ma meg fog jonni . Azota egy het telt el gorcsolt a hasam erzekeny a bimbom neha hanyingerem van. Marcius 6.an volt utoljara mensim de ha ugye tolodik az is akkor legkozelebb szombaton ( aprilis 15 ) lenne esedekes. 3. Baba lenne de most teljes kaosz van.. csinaltam egy tesztet nagyon halvanyan mintha lenne ott valami de lehet hogy csak szaradasi csik. Volt mar valaki hasonlo helyzetbe?

#terhesség #Késik a peteérés #Mindjárt megjön erzesem van #Faj a mellbimbom
2023. ápr. 12. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Igen tolódik, ha ez alapján április 15-én kellene megjönnie akkor holnap a 10-es tesztnek már mutatnia kellene hogy mi van.
2023. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De akkor az orvos miert latta ugy ,egy hete hogy aznap fog megjonni? Esetleg akkor lehetett a beagyazodas es amiatt volt vastagabb a nyalkahartya?
2023. ápr. 12. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!